Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen egy számotokra ''tökéle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy számotokra ''tökéletes'' elfogadható barátnő?

Figyelt kérdés

Ezen a kérdésen elég sokat gondolkodtam, hisz olyannyi fiú-lány van, és megannyi személyiség.

Számotokra milyen egy jó barátnő?

Mit nézetek meg elsőnek egy lányon?

Mennyire számít a haja, magasság, szem, stílus?

Sokan azt mondják, hogy szeretik a kicsit félénkebb, de ha a szükség úgy kívánja akkor nagy önbizalommal megáldott lányokat. Ez igaz?


Az plusz, ha tud főzni?

Sok lányt láttam aki szeret inni, mármint szeszes italokat. Van néhány fiú ismerősöm aki szerint szexi, ha egy lány így bírja a piát xD


Én igazából egy hűséges lány vagyok, ha van egy párom, akkor én addig vagyok mellette, míg ő nem szakít velem, ha az a szitu akkor még harcolnék is érte, hogy velem maradjon ;)


Én csak egyszerű leírást szeretnék, hogy kb szerintetek a elképzeléseiteknek milyen lány a megfelelő :)

Akár részletes leírást is megköszönném :)



2019. jún. 16. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A legyen esélyem nála tipusú lányok jönnek be.
2019. jún. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem :D
2019. jún. 16. 00:19
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Úristen hát ezt egy válaszban megfogalmazni lehetetlen, alapul véve hogy milyen részletes választ szeretnél. Ha gondolod pár privát üzenetben megpróbálhatom megfogalmazni neked :p
2019. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oh ennyire nehéz megfogalmazni ? :D ok..
2019. jún. 16. 00:30
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Legyen hűséges, és nagyon nyitott. Szeressen kirándulni, kulturális programokon részt venni.


Érdeklődés, tudás vágy is hasznos dolog. Lehet nem tud főzni, de ha nyitott rá megtanul de perc alatt.


17/f

2019. jún. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
81%

Egy lánynál elsőnek a kisugárzását és a szemeit nézem meg (és a kezeit.)


Szeressen és őszintén érdeklődjön irántam. (Szóval ne nekem kelljen minden egyes beszélgetést cipelnem a hátamon..)


A haj és magasság nem számít, azonban ne legyen egészségtelenül elhízott (Nem szeretnék aggódni, hogy mikor adja meg magát a szervezete..) , stílusról pedig csak annyi, hogy ne legyen olyan mint mindenki más... Legyen egyéniség!


Nem valami nagy plusz, ha tud főzni. Ha ő nem szeretne, akkor majd én fogok.. Nem ilyen egyszerű?

2019. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Én igazából egy hűséges lány vagyok, ha van egy párom, akkor én addig vagyok mellette, míg ő nem szakít velem"


Hidd el, ez a kijelentés korán sem ilyen egyszerűen megy. Egy jó kapcsolatot idő és energia felépíteni, fenttartani pláne. Szerintem könyvet lehetne írni arról, hogy mennyi minden van befolyással egy kapcsolatra és annak alakulására. Amennyire bonyolult téma ez, hidd el nem lehet ilyen naiv kijelentéseket tenni.


A kérdésedre meg hát szintén hosszú lenne válaszolni. Annyi különböző típusú személyiség szaladgàl a világon, hogy kár lenne ilyen felszínes kijelentéseket tenni, mint hogy "legyen kedves, empatikus, toleráns, etc.." A külsővel ugyan ez a probléma. Nem lehet megfogalmazni úgy ezt a dolgot, hogy "nekem csak az alacsony lányok tetszenek". Mindenki a maga módján szép és egyedi, ezen kívül szerintem nem egy egy tulajdonság fog meg valakit, hanem inkább az összkép.


Ne haragudj, hogy nem adtam teljesen egyenes választ. :D

2019. jún. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
48%

Legyen tökéletes a szex és ne zavarja, hgy van feleségem.


:D

2019. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom, de én nem úgy értettem, hogy rögtön amint megismertem hűséges kutyusa leszek. Ez mind függ a fiútól is. Pl az előző kapcsolatom egy katasztrófa volt! A rszketekbe most nem mennék bele...

Persze tudom, hogy idő kell :)

2019. jún. 16. 07:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Legyen Thrash Metálos
2019. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!