Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen egy számotokra ''tökéle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy számotokra ''tökéletes'' elfogadható barátnő?

Figyelt kérdés

Ezen a kérdésen elég sokat gondolkodtam, hisz olyannyi fiú-lány van, és megannyi személyiség.

Számotokra milyen egy jó barátnő?

Mit nézetek meg elsőnek egy lányon?

Mennyire számít a haja, magasság, szem, stílus?

Sokan azt mondják, hogy szeretik a kicsit félénkebb, de ha a szükség úgy kívánja akkor nagy önbizalommal megáldott lányokat. Ez igaz?


Az plusz, ha tud főzni?

Sok lányt láttam aki szeret inni, mármint szeszes italokat. Van néhány fiú ismerősöm aki szerint szexi, ha egy lány így bírja a piát xD


Én igazából egy hűséges lány vagyok, ha van egy párom, akkor én addig vagyok mellette, míg ő nem szakít velem, ha az a szitu akkor még harcolnék is érte, hogy velem maradjon ;)


Én csak egyszerű leírást szeretnék, hogy kb szerintetek a elképzeléseiteknek milyen lány a megfelelő :)

Akár részletes leírást is megköszönném :)



2019. jún. 16. 00:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Legyen megközelíthető és aranyos, a többi majd alakul.
2019. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
99%-ban a kinézete számít. Aki mást mond az képmutató, és hazudik.
2019. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Az extrém végletektől eltekintve nem feltétlen. Nekem sokat számít a hangja, a stílusa vagy esetleg az írása. Ezek mind olyan dolgok amik sokat nyomnak a latba az első benyomásnál.
2019. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hangja, írása XDDDDDDDDDDDDDDD

Azt a képmutatást, vagy valami gyenge irónia akart lenni?

2019. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!