Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ez után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ez után?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal (18) és elküldtem neki egy olyan képet amire ez van ráírva : '' A nyuszik ha megtalálja a párjukat, örökre együtt maradnak''. Erre én megkérdeztem hogy nyuszi-e ő. (barátom) és azt írta hogy''remélem'' Ezt én hogy vegyem.. Ez normális.. Vagy nem biztos valamiben.. Egyszer azt érzem egyszer ezt.17L

Jól elvagyunk, mindig van téma, gyorsan telik az idő mikor együtt vagyunk. De vannak olyan helyzetek hogy én azt érzem hogy nem biztos kettőnkben.. Szóba jött az hogy ő nem is ölel meg engem '' úgy '' mint én őt. Azt mondta!AZ ELSŐ ALKALOMMAL!, hogy az exei miatt nem tud romantikus lenni és ezt még ki kell nőnie. Ugye ez a romantikus dologba benne volt az ölelés is. Most volt megint egy ilyen beszélgetésünk, arról hogy nem ölel meg engem '' úgy'' ilyen átérzéssel! MÁSODIK ALKALOMMAL! Ezt mondta: Nem az exek tehetnek róla, nem tudom megmagyarázni a miértjét. (de utána mindig okként az exeit hozta fel és ez így nem klappolt) ezt mondtam is neki, de arra nem mondott semmit.

Ezt csak mellékletnek mondtam el)


2019. jún. 16. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Fhu eskü nem értem a mai fiatalokat pedig csak 19 vagyok xd

A remélit arra érti h reméli ő lesz az a szerencsés nyuszi vagy mi vagyis reméli h örökre együttmaradtok, nem kell túlkombinálni


Ha olyan kretén exei vannak mint nekem ami úgy néz ki h helytálló akkor meg ne kattogj ezen h nem ölel úgy ahogy te.

Ne várd el h te legyen és ilyen hülyeségekből ne csinálj problémát meg ne dörgöld mindig az orra alá mert egyszer csak elege lesz és ott fog hagyni és vagy azért mert elege lesz vagy azért mert azt érezteted h nem eélg jó neked, lényeg h sehogy se jársz jobban.

Egyik exem ilyen volt sőt a pénzzel is problémázott h nem fizettem neki kb minden fingását, ott is hagytam.

Ő ilyen és így fogadd el.


Egyébként meg nem lehangolásképpen de tudat alatt sztem tisztába vagy azzal h nem fog örökké tartani ez a kapcsolat mert még 17-18 évesek vagytok, hosszú lehet de nem örök és ne mondj ilyeneket h örökre stb mert magadat is és őt is hitegeted és ez rá is vonatkozik

2019. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reméli, hogy ő élete végéig veled lesz és nem fog 2 hónap után véget érni ez a kapcsolat. Ne GONDolkodj
2019. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, de ha valakivel összejön és szereti mindennél jobban akkor azt kéne érezni hogy örökké, hisz akkor nem biztos kettőnkben. Pl.. Mindig hallok olyanokat hogy az a fiú azt hitte hogy ő az igazi és hogy együtt maradnak végig.. És ugye nem.. Hisz ha ezek nincsenek meg az emberbe akkor nem találta meg AZT az embert.. Én így veszem észre.
2019. jún. 16. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Tinik vagytok, még csak 8 hónapja együtt. Vele akarsz megöregedni? Nagyon plátói és romantikus ötlet, de élj a mának és ne kényszeríts rá hülyeségeket. Ilyen kérdésre nincs jó válasz (később sem).

Élvezzétek egymást, aztán majd alakul, hogy meddig tart.

2019. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!