Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz hogy ha még szakítás után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy ha még szakítás után is megtartok emlékbe dolgokat, amik exemre emlékeztetnek?

Figyelt kérdés
Például mozijegy. Szerintetek gáz, ha még 1 évvel a szakításunk után is őrizgetem? Igaz hogy a szakításunk nem volt túl békés, de szép emlékek fűződnek ezekhez a dolgokhoz.

2019. ápr. 28. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, miért lenne gáz?

Én soha nem fogom tudni megérteni azokat, akik egy időszak végeztével a múltnak még az írmagját is porig akarják égetni.

Kicsit filozofikusan hangzik, de az ember a múltjától, az emlékeitől lesz az, aki. Gyakorlatilag ez alkotja az életet. Még az 5 évvel ezelőtt kapott szerelmes levél is megvan, meg a kettővel ezelőtti barátnőmtől kapott plüss szív is. Nyilván nem rakom ki szem elé, a polcomra a "múltamat", de amihez kedves emlékek fűznek, azok ott pihennek a szekrényemben. Nem azért, mert ne léptem volna túl rajtuk; nem azért, mert bármelyikükkel újrakezdeném; hanem egyszerűen mert kellemes emlékek.

2019. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pontosan, én is így vagyok vele! Nincsenek a szemem előtt, de el vannak rakva.


Csak mert csomóan mondták már meg így hallottam másoktól hogy ez gáz meg hogy biztos azért van mert nem léptél még túl az illetőn.

2019. ápr. 28. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az illemtan szerint a nő megtarthat ékszert és ruhát.
2019. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én fiú vagyok, de ne ilyen nagy cuccokra gondoljatok.


Mondom, ilyesmik hogy mozijegy vagy kisebb ajándékok.

2019. ápr. 28. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl volt vonatjegy, nyaklánc, mozijegy elrakva, vagy esetleg kissebb emlékek. Nem feltétlen azért, mert annyira hiányzott a lány vagy valami, hanem emlékeztetők.
2019. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!