Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » HELP! Biszex a barátom, ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Biszex a barátom, ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a fiúkhoz és a lányokhoz is vonzódik, de amikor barátnője van (most), akkor csak őt szereti, ugyanúgy mintha hetero lenne? El tud vonatkoztatni ettől? Nemrég jöttünk össze, most tudtam meg ezt. Kérlek segítsetek biszex srácok, nagyon fontos

2019. jún. 16. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem olyankor csak téged szeret
2019. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a kérdést neki kellene fel tenni. Én ismerek olyat aki együtt él valakivel aki most fiu. De az "exe" még mindig ott van aki nő. Eljátszák a jaj de jó barátok vagyunk, mert a pasi nem tudja. Szóval ez inkább egyén függő mintsem a biszexhez lenne köze.
2019. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Attól hogy együtt vagytok, még vonzódhat lányok és fiúk iránt egyaránt. Képzeld el úgy, hogy csak egy nem van a biszexeknél szerelmi kapcsolatok szempontjából (azaz hű de jó ez a nő, aranyos jóképű srác)


Remélem el tudtam magyarázni :DD

2019. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy biszex, azt jelenti, hogy vonzódhat mindkét nemhez. Viszont az, hogy kapcsolatban van, az ugyanazt jelenti, mintha hetero lenne. Ha megcsalna (bocs, ez csak példa), akkor az ugyan olyan lenne, mintha egy hetero csalna meg. Tehét az, hogy monogám a kapcsolat, vagyis csak veled van, az nem ettől függ, nyugi
2019. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az utolsónak ;) (Bi/L)
2019. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!