Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valami tanács? Kérem csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanács? Kérem csak normális emberek írjanak.

Figyelt kérdés

A barátnőm ma közölte,hogy ő a Balatonon akar dolgozni, (Miskolciak vagyunk)mivel nekem van nyárra melóm,sajnos fix, így ő elmenne egyedül. Féléve együtt vagyunk és teljesen minden jól alakul,nincsenek problémák,maximálisan szeretjük egymást nem veszekszünk semmin, de ez valahogy kivétel volt..

Én nem lennék nyugodt,hogy ő a Balatonon dolgozat

Valljuk be, nyár, Balaton fullra elengedi magát mindenki, és nyilván nem a munkáról szólna egy bizonyos része.. És attól félek(lekopogom),hogy össze akadna bizonyos emberekkel srácokkal, vagy akármi..Azt mondta ő kitartana mellettem mert nem ilyennek képzeli magát(és ez valóban így van, nem is nagyon beszél srácokkal,sőt senkivel) De emberek, csak elengedetebb lesz..

Ebben kérnék valamilyen tanácsot, esetleg aki volt hasonló cipőben hogyan élte meg

Fontos lenne



2019. jún. 18. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Bízz meg benne! Csak megerősíti a kapcsolatotokat az, hogy egy ideig távol lesztek egymástól és mindvégig hűségesek maradtok egymáshoz.


Amúgy ő is ugyanúgy aggódik biztos amiatt, hogy amíg ő távol van te mennyire leszel hűséges őhozzá, mégis el mer menni a Balcsira dolgozni, mert bízik benned 😉

2019. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Hú, nehéz szitu. Hasonló dolog a gólyatábor, bár azok talán még rosszabbak. Próbálj megbízni benne, tudom, nehéz. Ha mindig írogatsz majd neki az csak rontani fog rajta, de tényleg, hidd el. Olyan sűrűn beszéljetek majd, mint eddig, vagy sűrűbben csak akkor, ha ő kezdeményez. Esetleg 1-1 hétvégére ugorj le hozzá meglepetésként, nézd meg, hogy reagál.
2019. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Dobj be egy faxa számot, verd ki aztan fekudj le. Ilyen fasságokon agyalni felesleges, úgy is tudjuk előre, hogy ott hagy, csak az a kérdés mikor. :)

Addig meg élvezd, míg tart.

[link]

2019. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

1. Elhagy, megcsal --> nem volt elég erős a kapcsolatotok, nem szeretett eléggé, jött más.


2. Ezután is együtt maradtok --> csak erősebbé fogja tenni a kapcsolatotokat.


Idővel kiderül, melyik opció fog történni. Előre spekulálni csak idegőrlő számodra.

2019. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!