Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi baja lehet? Ennyitől már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet? Ennyitől már tényleg alkoholista lennék?

Figyelt kérdés

Reggelihez mindig meg szoktam inni egy felest, a nap folyamán meg 7-8 doboz sört, meg 2 üveg bort, ennyi minden. Ennél többet kizárólag a hétvégék alkalmával szoktam fogyasztani. Barátnőm tegnap kiakadt, alkoholistának nevezett és azt mondta, hogy ő ezt nem bírja tovább és addig nem tárgyal velem, amíg nem változtatok az életmódomon. Úgy tűnik, komolyan gondolta, mert tegnap óta sehol nem tudom elérni, még messengeren is letiltott. Mi baja van, mitől lehet ilyen hisztis? Nem hinném, hogy ettől én már alkoholista lennék...

23/F



2019. jún. 19. 18:21
1 2
 11/16 Mojjo ***** válasza:
90%
Nyilván kamu. De igaza van az ötösnek, baromira unatkozhat a kérdező, ha már ilyen béna kamukérdések kiírogatása is szórakozásnak számít neki.
2019. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Remelem ez tényleg csak egy vicc és ezzel töltöd az unalmas délutánod h hülye kérdéseket irogatsz ki gyakorikérdésekre

Amúgy ha igaz akkor ejts útba egy elvonót

2019. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Alkoholista vagy, és én azonnal szakítanék veled.

20/L

2019. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy alkesz, csak a szöveged meg a szájszagod olyan. :D
2019. jún. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
őő ha minden nap meginnék csak 1 felest nem tudom hol dolgoznék mert páros lábbal kirúgnának.
2019. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet súrolod az alkoholizmust. Mindenesetre nekem nem kellene olyan barátnő aki dühös azért mert megiszok egy két sört naponta. Ez olyan mintha eltiltanám tőle a púdert. ...mondjuk akkor nem is lennék vele együtt mert minden nő ronda smink nélkül
2021. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!