Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő legyek? Még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Még mindig szeretem, de már van bennem egy érzés, h ezek után mást kellene keresnem.

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel. Sok vitánk volt azért mert volt pár dolog amit nem szerettem és nem tudta elfogadni. Folyton mikor vitáztunk azzal a sráccal piszkált aki előtte tetszett neki, meg mindig azzal jött, h a csapattársaim tényleg szépnek tartják-e.

Félreértés ne essék nagyon szeretett engem, csak annyira önbizalomhiányos lány, h ezzel vigasztalja magát, de ezek nekem már eléggé fájtak, h mindig más srácokkal basztat.

Az egyik felem vissza akarja kapni a másik nem.

Kellene egy dolog amit tudok tenni akár magammal akár bármivel amit ha megteszek akkor lesz esély arra, h őt vissza szerezzem vagy egy másik lánynak elkezdjek tetszeni. Segítsetek légyszives.



2019. jún. 25. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem is ő hiányzik,hanem maga a barátnő. Ha nem ment a kapcsolat szerintem ne erőltessétek, próbálj meg más lányokkal is ismerkedni.
2019. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer szakítottatok ne gyertek újra össze vele. Próbáld elfelejteni. Ismerkedj meg, más lánnyal.
2019. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen tévő ne legyél...
2019. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!