Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet az oka? Mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátom mostanában nagyon keveset figyel rám. Én megértem, hogy tanulás, munka minden ott van most neki, tényleg mellette vagyok és megértem öt őt, de sokszor azt érzem, mintha nem is lennék vagy mintha valami haverok lennénk. Nem tudom mi lehet az oka. Nem érdeklődik, hogy mi van velem, hogy vagyok, csak max egy nap egyszer. Eddig meg többször is megkérdezte, hogy hogy vagyok, mit csinálok. Most meg nem. Néha olyan, mintha nem is ő lenne, mintha kicserélték volna. És ez nagyon bánt engem. Próbálok pozitív maradni, mellette lenni, de nagyon zavar ez az egész. Nagyon zavar, hogy alig figyel rám. Mit tehetnék szerintetek? Mit tegyek, hogy jobb legyen? És mi lehet az oka ennek az egésznek? Tényleg a munka? Tényleg csak azt látja, rólam meg ennyire megfeledkezik, ennyire elfelejt?

2019. jún. 26. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele. Mondd el neki, hogy mi bánt Téged és találjatok rá együtt megoldást!
2019. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam. De nagyon nem jutottunk semmire. Mindig, újra előjön ez a probléma
2019. jún. 28. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem figyel akkor szakíts. Én ezt tenném a helyedben.

18/l

2019. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!