Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan felejtsem el a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A volt párommal kb. 5 hónapig voltunk együtt, nagyon szerettük egymást. Kb. másfél éve szakított velem. Utána még beszélgettünk Instán, likeoltuk egymás képeit stb., de ez tavaly megszűnt. Azóta nagyjából elfogadtam a tényeket, megpróbáltam túllépni rajta. Lassan egy éve nem beszéltünk semmilyen formában. Nem nézegetem a közösségi oldalakon állandóan, hogy mit csinál, kivel van stb. Eddig nagyjából úgymond megvoltam, de az utóbbi napokban borzasztóan elkezdett hiányozni a személye, illetve azaz időszak. Ez így a semmiből jött, az egyik napról a másikra, nem tudom mitől lehet. Volt már valaki hasonló helyzetben? Van tipp, hogy mit csináljak vagy, hogy mit csináltam rosszul?

2019. júl. 3. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
És folyton ő jár a fejemben
2019. júl. 3. 17:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy van-e valakije, vagy ha van közös ismerős, akkor kérdezd meg. Ha szingli, akkor írj rá, hogy mi újság stb, hívd el egy kávéra vagy bármi. Hajrá! :)
2019. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves tőled, de sajna erre kevés esélyt látok... Tavaly 2-szer is megkérdezte, hogy van-e kedvem talizni vele, amire én azt mondtam, hogy oké, de végül nem lett belőle semmi. Egy úgymond rendes közös ismerősünk volt, de őt valamiért tiltotta. Szóval megvagyok lőve ebben a helyzetben...
2019. júl. 3. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Az már tavaly volt, lehet, hogy azóta megváltozott az érzése. Egyébként meg ha ő mondta, hogy talizzatok, akkor utána te jöttél volna, hogy megkérdezd az időpontról, a lányok nem nagyon szeretnek kezdeményezni, ez a te feladatod lesz
2019. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de abban maradtunk, hogy majd még beszélünk róla. Egyébként eléggé sokszor kezdeményeztem a kapcsolatunk után is... De ez van, muszáj túllépnem
2019. júl. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!