Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejtsem el a volt...

Hogyan felejtsem el a volt legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nos, volt egy legjobb barátnőm, kiskorunk óta ismertük egymást, de tényleg olyan nagyon jóba 4 éve lettünk kb. Viszont múlt hétvégén csúnyán össze vesztünk, lemondtam mindennek (nem szép dolog, tudom, de igazam volt) hazudott nekem és a hátam mögött tett dolgokat. Ez nem úgy megy hol félre rakom a szobámba a közös képeket, hiszen osztálytársam. Hétfő óta rosszul érzem magam az iskolában, ma kétszer sírtam is, tanároknak is feltűnt hogy valami nincs rendbek.. Kibékülni vele már nem szeretnék, úgy érzem, ez nekem éppen elég volt, már csak felejteni szeretném.. Rajta kívül nincs sok barátom, csak egy barátnőm pár faluval arrébb, és a párom is egy kicsivel arrébb, nem tudnak mindig velem lenni. Ma is veszekedtünk suliba, odáig fajult, hogy az érzelmeim nem tudtam uralkodni, és megütöttem. Valami tanács? Nem akarok szenvedni!

2018. okt. 3. 16:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy mindenkit ellenem fordít, így az iskolában sem nagyon tudok másokkal barátkozni..
2018. okt. 3. 17:05
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindent el kell tüntetni amik rá emlékeztetnek. Ne gondolj rá ezentúl soha.
2018. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De mindennap látom hiszen osztálytársam és így kissé nehéz...
2018. okt. 4. 14:54
 4/14 anonim ***** válasza:

#3

Dehogy nehéz,pròbáld semmibe venni ,pròbáld meg ugy gondolni rá mintha valami ismeretlen lenne.

2018. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz, van egy lány, akit nekem egy héttel ezelőtt kibeszélt, és most hogy nincs ki foglalkozzon nagyon vele, kibékült a lánnyal, és őt ölelgeti folyton, meg puszilgatja, meg mindenkit ölelget meg jópofizik ,nyalizik nekik, de mind olyanok, akiket eddig nekem beszélt ki.. Rossz érzés ezt látni.. Próbálok másokkal barátkozni, de tényleg majdnem mindenkit szó szerint ellenem fordított, és a fejemhez vágta, hogy én folyton csak fenyegetőzök, és hogy ezért nincsenek barátaim, ezért is ütöttem meg.. Meg mert tegnap is hazudozott még.. Nem tudom mi lett vele, rá sem ismerek.. Jöhetnek még tanácsok nagyon szívesen fogadom őket, az eddigieket meg köszönöm szépen!!
2018. okt. 4. 17:18
 6/14 A kérdező kommentje:
Apropó.. Ahhoz is szeretnék egy-két tanácsot kérni, hogy mivel foglaljam le magamat, hogy ne erre gondoljak folyton? Próbálok nem ezekre a dolgokra és személyekre gondolni, megy is úgyahogy, de alakarom foglalni magam, hogy ne ezen rágódjak folyton.. Megköszönném..
2018. okt. 4. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem szakítás után vannak ilyen gondjaim, de én pl tanulok. Megszerettem a tanulást így két hónap alatt.
2018. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ezt teszem! Mindenkinek ment a zöld kéz! <3
2018. okt. 4. 18:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Esetleg vihetnél az iskolába telefont hogy egész nap azon lògjál vagyis arra koncentrálsz.Vagy fülhallgatòval hallgass a telefonodon zenét és csak a telefont nézd közben.Külvilàg Off
2018. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én a helyedbe semmibe venném ezt a hárpiát.Régen a hugommal játszottunk olyat hogy az egyikünk szellem volt tehát te is megprobálhatnád mintha ő szellem lenne.Mintha nem is létezne.
2018. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!