Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék ezzel az egésszel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, de tényleg nagyon megszerettem. Mivel egy héten egyszer tudunk találkozni nekem nagyon hiányzik. Most például ezen a héten alig tudunk majd beszélni mert én éjszaka dolgozok, ő pedig délután. Mondjuk ha délutános eleve keveset beszélünk, de most még annyira sem tudunk. Nem tudom lefoglalni magam mert mindig rá gondolok. Ő egyébként le tudja foglalni magát. Én nem ilyen vagyok, mindig amikor belekezdek valamibe akkor ő jut eszembe hogy milyen jó lenne együtt lenni.

Ennyire még nem szerettem senkit sem. Plusz még nagyon ragaszkodok is hozzá.

Olyan jó vele minden, hogy az valami hihetetlen. Ő 21, én pedig 18 vagyok. Két éve vagyunk együtt.



2019. júl. 8. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Mi a kérdés? Fejtsd ki érdemleges információkkal, amellyekkel meg is lehet válaszolni.
2019. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha állandósul ez a helyzet, azt nem hiszem hogy sokáig lehet bírni. Ha átmeneti, akkor semmi baj, majd megoldódik. Pont ugyanebben a helyzetben voltam. Csak a barátnőm még suliba járt. Utolsó éve volt, így elkezdett beteges mértékben a tanulásra koncentrálni, érettségire készülni, csomó külön tanárhoz járt. Emellett pedig heti egyszer tudtunk találkozni, hét közben pedig nem beszéltünk néhány mondatnál többet, egész héten fogalmunk se volt mi van a másikkal, nem voltunk már részei egymás életének. Semmi kilátás nem volt rá hogy ez a helyzet változzon. Nagyon szerettem, épp ezért érintett ilyen rosszul. Végül 5 hónapig bírtam ezt a helyzetet, aztán szakítottam. Azt, hogy megbántam-e, a mai napig nem tudom, de ha nem lépem meg, akkor mostanra biztosan tönkrementem volna idegileg.
2019. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)


#1 a második értette.

2019. júl. 9. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!