Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van rá esély hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély hogy 16 évesen össze jöjjek egy 22 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 23:15
1 2
 11/18 October15 ***** válasza:
68%

10.: Ha van egy kis esze akkor nem. XD Mármint ha az értelmi szinted átlép egy bizonyos nem túl magas értéket akkor azért előjön, hogy persze-persze cukik de azt a kutyám is tudja és mellé legalább nem mocskosul kretén. :D Mármint még a legrendesebb 16-17 éves csajok is akiket ismertem/ismerek tudnak/tudtak olyan infantilis módon gondolkodni dolgokról, hogy az nálam kiqrja a biztosítékot.


A kérdésre válaszolva: Miért ne? Idővel kiderül, hogy van-e nála bármi sanszod.

2019. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A korombeliekkel valahogy nem tudok összhangot teremteni van 1,2 akivel jóban vagyok,de a barátitársaságom az 19 és 24 között van. Lehet velem van a baj,de leszámítva nem találok olyan lányt a korosztályomból akit vonzónak találok. Nyílván biztos vannak,de eddig nem nagyon találtam. Lehet velem van a baj.
2019. júl. 16. 16:17
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze, ha nekem angyal szárnyaim nőnek.. ja még akkor se
2019. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy ezt mondom de te még 16 évesen egy gyerek vagy.. kisifiu. egy 22 éves nö nem fog egy kisfiuval komoly kapcsolatba kerülni. max testi kontaktusba menne bele, de kétlem hogy egy 22 éves nö komolyan venne téged. bocsi a nyers fogalmazásért
2019. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Az első alkalmam egy 23 éves nővel volt, ő tudta hogy hány éves vagyok,de nem úgy kezelt le mint egy hülyegyereket szex volt csak(amit hozzá kell tegyek hogy rohadt jó volt) de hát akkor is.

Viszont kapcsolatom még ilyen idős lány/nővel nem volt,mert sajnos lekoptatnak,hogy túl fiatal vagyok amit meg is értek,de egy minimális esélyt szerintem lehetne adni. Én komolyan gondolom a dolgokat, nem csak lefeküdni szeretnék aztán ennyi. Mert azt bármikor megtudnám csinálni.

Egyébként nem adom fel,csak kezdek elfáradni,hogy egysem tud komolyan venni miután elmondom a korom,totál lealacsonyítanak, mert hogy én 16 vagyok csak.

2019. júl. 17. 00:46
 16/18 anonim válasza:
En ismerek egy házaspárt, kb pont ennyi a korkülönbség köztük. Teljesen normálisak, már 3 gyerekük is van.
2019. júl. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ja és tudtommal pont 16 éves volt a srác, amikor összejöttek.

(Előző voltam)

2019. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Menj vele, légy figyelmes, és humoros, szórakoztató! Ne akarj ajtóstól a házba rontani, de ne légy bamba sem, ha a lány akar valamit! Ma minden megtörténik!
2021. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!