Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha Bealudtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha Bealudtam miközben barátnőmmel beszéltem Messengeren?

Figyelt kérdés
(hajnali 4-ig beszéltünk) Sajnos nem az első alkalom hogy bealszok beszélgetés közben (nem unalmas beszélni vele) Nem tudom mit mondjak neki, mert sajnálom ilyenkor, bűntudatot érzek. És csak reggel veszem észre hogy írt egy csomót.... Nem is emlékszem hogy aludtam be😔

2019. júl. 17. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális, hogy éjjel elalszol. Sőt, eleve nem kéne hajnalig fent maradni. Beszéljetek nappal, este. És ne csak Messengeren.
2019. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak messengeren beszélünk, de mikor nincs melletem akkor más megoldás nincs
2019. júl. 17. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Screeneld le ezt a kérdésed és küld el neki
2019. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet "ImBatman". Elküldtem
2019. júl. 17. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mit jelent az a bealudtam. Én csak elaludni szoktam. Az nem normális, hogy nem pihenéssel töltitek az éjszakát.
2019. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De amikor nem bírsz valakitől elszakadni, és inkabb vele vagy, azért hogy boldogságot okozz neki akkor meg éri fentmaradni, de sajnos van olyan helyzet mint a mostani hogy az álmosság átveszi az irányítást.
2019. júl. 17. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Ohh ne tudd meg az én párom hányszor aludt már el...

Álmos vagy persze hogy elalszol, emiatt nem kell bűntudatnak lennie, teljesen normális dolog. Majd amikor már sok ideje lesztek együtt akkor nem fogod ezt érezni. :)

2019. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!