Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen stílusú lányok?

Figyelt kérdés

A kérdésem a normál kaliberű fiúkhoz szól -leginkább- de más is válaszolhat.

Képek;

[link]


[link]


[link]



2019. júl. 26. 19:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom mit jelent a normál kaliberű fiú, de egyáltalán nem tetszenek. A természetes kinézetű lányok jönnek be.
2019. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%
Elmondhatnád mi az a normál kaliberű fiú, mert egyelőre ott tartunk, hogy neked normális fiú kéne gondolom ilyenre utalsz, de fogd már fel a goth k*rv*ra nem normális stílus. A beszéded meg megint undorító, ahogy lenézel másokat. Az a baj az ilyen típusú lányokkal, hogy az underground stílus kinézetét nézik. Valaki megkérdezné tőled miért is van ez a stílus, mi miatt alakult ki, nem tudnál válaszolni csak ha utánanézel, le merem fogadni. Legalábbis erre következtetek, mert, ahogy eddig írtál semmi közöd hozzá max a kinézeted..
2019. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Hát hogy nem goth, hanem ilyen átlagos stílusa van.

Ez meg csak egy kis felmérés, hogy mennyi esély hogy tetszik ez a stílus az én teljesen átlagos stílusú kiszemeltemnek. Mellesleg, az egyetlen ember akit lenézek az leginkább magam meg akik bántják az állatokat de mindegy, biztos félreérthető volt amit írtam :))))))) na mindegy bocsáss meg hogy ilyen degenerált tudatlan bunkó paraszt vagyok.

Azért hordok ilyen ruhákat mert tetszenek.

2019. júl. 26. 21:36
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


Én nagyon kedvelem ezt a stílust!

Helyes arc,szép vonalak,egyszerre vagány és csinos kinézet!

A fotó alapján művésziességet is látok!

2019. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
13%
Kicsit sem jönnek be. 18F
2019. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
6%
Pontozzatok le nem erdekel de ez gusztustalan egyszerre qrvás és sátánista meg ilyen önygilkos jelölt benyomasat is kelti
2019. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%
En nem ezt a vonalat kepviselem de eleg extrem a kulsom. Megis egy teljesen "atlagos" kinezetu parom van. Ne stresszelj ezen.
2019. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%

A lányok rondák, de a stílus az bejön xd

18f

2019. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

16osnak üzenem: pont olyanok lesznek majd a kedves "öngyilkos" jelöltek, akiknek teljesen normális a stílusa. :)

Csak úgy szólok.

A legutolsónak pedig üzenem, hogy az a lények.

2019. júl. 27. 01:08
 20/31 anonim ***** válasza:
86%

Nekem bejon, egyik exemnek is ilyen volt a stillje😅

18f

2019. júl. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!