Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen stílusú lányok?

Figyelt kérdés

A kérdésem a normál kaliberű fiúkhoz szól -leginkább- de más is válaszolhat.

Képek;

[link]


[link]


[link]



2019. júl. 26. 19:58
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
12%
Szerintem te magad nem vagy normális. Azt kérdezted, hogy bejön-e nekünk ez a k**vás stílus, mi meg válaszoltunk. Sajnálom, hogy nem tudsz beletörődni, hogy nincs igazad, de ez van.💁‍♂️
2019. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%

Hé 21 válaszoló aki itt nem normális az te vagy ha valami bajod van ne itt ad ki és föleg ne rajta

Érteted

2019. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#21

Aha de egy szőkített, mű mellű r**bancra már csorgatnád a nyálad te csicska. xd

A goth minden csak nem "k"...rvas". Messze áll tőle, és nem vagyok lehet normális (pszichiáter igazolja), viszont amit csinálsz az a hipokrácia felső foka.

Gondolj amit akarsz(bevetem a székely ricsi módszert már m1) amúgy is lesz*rom xd

Paraszt bmeg

2019. júl. 27. 18:27
 24/31 anonim ***** válasza:
65%

Azt, hogy ilyen ruhákat hordasz, az nem jelenti azt, hogy goth vagy és, hogy ezt a stílust képviseled valójában.

Igazából fogalmad sincs, mit jelent maga a stílus és életvitel.

Szóval nem vagy goth te sem. Csak próbálkozol, de rosszul, hogy "menő" vagy feltűnő legyél.

2019. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Menő és feltűnő? Hát tévedsz xd

Nem megmondtam, hogy csak tetszik a stílus? Végül is forgasd csak ki a szavaim.

Szeretek inkább elvegyülni és nem a figyelem középpontjában lenni de ítélkezz ha akarsz, úgy hogy nem is ismersz.

Mellesleg nem mintha úgy szólna a kérdés "menő leszek/vagyok így? ".

Mindig is ilyesmi stílusom volt, 13 éves korom óta tehát guess what, hát nagyon NEM AKAROK EZZEL MENŐZNI, mert nekem ez alapból így alakult. És csak bántottak miatta. Tudod mennyit sírtam? Hát r+hadtul nem.

..szuper hogy csak ki akartam deríteni, mit szólnak az átlagos stílusú srácok ehhez a stílushoz, kiderítve kb. Mennyi esélyem lenne a kiszemeltemnél, de csak a sz*rt kapom.Kösz szépen neked is kedves utolsó, már üzenetben kívánták a halálomat is xd

(Már az se érdekel, ha ez önsajnáltatásnak tűnik.)

2019. júl. 27. 22:19
 26/31 anonim ***** válasza:
31%

Csak sírni jöttél, hogy mennyit bántottak. Ha nem akarod, hogy ezt higgyük, ne mondogasd folyton mekkora áldozat is vagy.

Változtass akkor, ha nem tetszik vagy szokd meg, hogy az emberek megszólják azt, ha valaki másként viselkedik, öltözködik, főleg kamasz korban.

Azt meg te sem gondolhatod komolyan, hogy majd így a tömegben el fogsz vegyülni. El vagy kissé tévedve.

2019. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy meg az ítélkezésről csak annyit, hogy te voltál az első, aki a fiatalabb srácok véleményét degradálta, mondván, hogy az általad gyerekesnek vélt hozzászólásokat, tuti ők írták.

Először magadba kellene szétnézned, mert ha valaki, te is ugyanolyan előítéletes és ismertség nélkül lenéző vagy, mint akikre rátámadtál.

2019. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Eddig csak azt értem el, hogy nem ülnek mellém a buszon, csak a bátrabbak. Tehát nem fogok változtatni. Nem is szeretnék.

Inkább maradok más ha pózernek hisz egy ismeretlen akárki a gyakoriról vagy sem.


Ez meg csak a karma lehet mert akkor azt írtam.

2019. júl. 28. 00:39
 29/31 A kérdező kommentje:
És hogy miért jöttem ide, azt is elismételtem egy párszor, így most nem fogom. (Spoiler alert: nem sírni xd)
2019. júl. 28. 00:46
 30/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom mit takar a "normál kaliberű" fiú kifejezés s hogy írhatok-e ide XD


Nekem nincs bajom vele, de amúgy sem a külsőt nézem egy lányban, hanem a személyiségét, egyéniségét, s ha az szimpatikus, akkor más meg úgysem számít. Ha neki az tetszik, járjon abba, csak legyen boldog. :)


24F

2019. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!