Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vele akarok lenni de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele akarok lenni de nem lehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete szakítot velem a barátom mert talált mást. Őszintén nem nagyon hatott meg,szerettem őt valamikor de ez kezdett elmúlni és mikor kijelentette hogy neki más van, nem tudott érdekelni. Nagyon jóban voltam régebben is a legjobb barátjával(hívjuk most Marcinak),pontosabban Marcin keresztül ismertem meg őt. Régebben is bejött nekem a Marci de nem merten elmondani aztán megismertem a (most már) exemet vele meg összejöttünk. Most hogy szakítottunk a Marcival nagyon sokat voltunk együtt a 2 hétben. És a hétvégén egy buliban voltunk,mindketten józanok mert mi vittuk haza a többieket, és mielőtt haza vitte volna a többieket köszönés helyett megcsókolt. Nagyon meglepődtem mivel nem számítottam erre,de jó érzés volt. Másnap írt hogy nagyon sajnálja hogy játszott az érzéseimmel,ő tényleg velem szeretne lenni, de nem lehetünk együtt mert tudja hogy már az is zavarja az exem hogy sokat vagyunk együtt és nem akarja a haverjat elveszíteni . Teljesen kiakadtam hogy csak azért nem jövünk össze mert az embernek aki dobott valami kis sarkiért, ez nem tetszik. Teljesen tanácstalan vagyok mit tehetnék.

2019. aug. 14. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha e miatt nem jön össze veled, nem érett még egy kapcsolatra.
2019. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha emiatt nem jön össze veled, akkor jobb is ha tovább lépsz és keresel egy férfit. A haverja dobott es talált mást. Barátok exe tabu de ha szerelem lehet belőle a másikat meg már úgy sem érdekled ymivel kidobott , miért ne lehetne.
2019. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!