Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ahhoz, ha az első randi egy kerékpározás, vagy egy túrázás lenne?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé unott a kávézgatás meg beülés ide-oda. Ki mennyire díjazná ezt? :D Persze meghívásként egy lángos vagy valami gyros meg hozzá valami innivaló lenne a táv teljesítése után ;) Ugyan még nem aktuális, mert megy a párkeresés kő keményen! :) De a véleményekre vevő vagyok.

2019. szept. 29. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre annyira nem, másodikra már mehet
2019. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elsőre nem jó, de néhányadikra már igen.
2019. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Látom, kaptam új hozzászólásokat. Akinek még nem válaszoltam, azt kicsit pótolom :) (A rövidebb hozzászólásokat idézem, a hosszabbakhoz hozzáfűzöm a lényeget)


#4-es:


Látom, akkor te díjaznád ezt a speciálisabb randi megoldást ezek szerint! Ezért ment a zöld! :D Mert abban egyetértünk, hogy tényleg unalmas ez a beülősdi egy idő után, meg sokaknál alapból ez az első randi általában, hogy kávézó, mozi, cukrászda meg társa... Max jobb esetben még egy hangulatos park.


#5-ös:


"Nekem is tetszene!


Amúgy hány éves vagy?Nem muszáj leírnod ha nem szeretnéd, de kíváncsi vagyok,mert ismerek egy hozzád hasonló gondolkodású fiút."


Legutóbb megkaptad a választ :) Hmm még annyi, hogy akkor lehet nem vagyok annyira mégse egyedi, ha más is így gondolkozik. Mindenesetre érdemleges ;)


#7-es:


"Csak is akkor ha már régebben ismernélek


Ha egy random csávó a netről nehogymar xdd"


Most megnevettettél XD Bár gondolom az is tök random lenne, ha leszólítanék akárkit az utcán, hogy:

Szia! Még csak pár másodpercre ismerlek, de eljönnél velem bringázni, vagy túrázni egy randi keretében? :D


#8-as:


Na igen, persze akkor kivitelezhető, ha a partner is vevő rá. Mert másképp nem tuszmákolnám rá, hogy pl: Hé asszony gyere már bringás randira, mert komoly szankció lesz ha nem jössz meg stb! :D Ha viszont alapból lelkesedik a túrázásért, az csak nyerő helyzet lehet mindenképp. Viszont igen, van benne gyakorlalatilag hátrány is, mert lehet nem kéne egyből a nehezébe belevágni XD Az állatkert meg a park se rossz ötlet különösebben amit mondasz. Max még egy nagyon lájtos túra, ahol nem kell hegyeket megmászni egyből. Csak valami sík hangulatos túra terep, ami nem igényel különösebb erőfeszítést. A jutalom meg továbbra sem maradna el, mert túlélte a partner a randit :)


#9-es:


"én már voltam biciklis első randin. nagyon hangulatos volt, régóta vágytam rá, tetszett, hogy nem egy átlagos "beülős" találka lett."


Akkor legalább jól éreztétek magatokat, ez a lényeg :)


#10-es:


"Ez nagyon ember függő. A mai lányok inkább ri..ncok, ők nem hiszem h elmennének egy ilyen randira."


Igen, ember függő ez tény. Hát ha a ribizli rétegre gondolsz, akkor ők nem is. Mert a plázánál meg a szórakozó helyeken kívül, aligha lehetne máshová menni. És ha elhívnék egy ilyet egy 20 km-es túrára tegyük fel. Már tuti az elején sipákolna és inkább haza menne :D


#11-es:


"Nekem elsőre annyira nem, másodikra már mehet"


Akkor te biztos a parkot, vagy az állatkertet jobban preferálnád :) Ha még nem is bringa, vagy túra egyből.


#12-es:


"Elsőre nem jó, de néhányadikra már igen."


Vagy max arra jó ez ilyen randi, hogy egyáltalán leszűrje az ember ki való hozzá :D Amelyik lány bírja a gyűrődést és lelkesedik még ezután is, vele nem lehet baj :) Aki meg feladja hamar, akkor bukta. Bár a partner hozzáállása is mérvadó az ilyen esetekben.

2019. szept. 30. 15:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönne, de csak akkor ha olyan helyen túráznánk vagy bicajoznánk amit én is ismerek.
2019. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én például imádnám. Szeretek biciklizni, szeretem a randikat, mert az lenne a lényeg, hogy valami maradandó élményt adjon. Erre mind a kerékpározás, mind a kirándulás tökéletes. Ráadásul minél szebb helyre tekertek, annál jobb
2019. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!