Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni vagy nincs?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy eljöttem egy hétvégi táborba, ahol megismerkedtem egy lánnyal és nagyon megtetszett. Sokat dumáltunk, de még nem volt meg a közeledés egyikünk részéről sem, de egyszer amikor beszélgettünk odajött hozzánk a barátnője és elráncigálta tőlem a lányt. Ez azért volt, mert a barátnője rájött hogy én ki akarok kezdeni vele.

És ez bizonytalanított el, hogy akkor most ezt vegül is egy nagy lekoptatás és egyben figyelmeztetés is, hogy inkább ne, vagy hogy ez nem befolyásolja az egészet és ennek ellenére még lehet esélyem a lánynál?



2019. nov. 23. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet még. Az, hogy a barátnője elráncigálta, nem azt jelenti, hogy azt a lány is akarta. Meg el tudja dönteni, hogy kivel akar beszélni és kivel nem, nem kell a barátnője beleavatkozzon. Ha nem jössz be neki, azt úgyis tudni fogod.
2019. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben próbálkoznék megint.A hét vége nemrég kezdődött, van esélyed arra, hogy folytassátok a beszélgetést.

Nem biztos, hogy a barátnőnek ez volt a szándéka, ő inkább a saját mondanivalóját helyezte előtérbe, tapintatlan volt.

A neked tetsző lány reakcióját figyeld, sok sikert!

2019. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszokkal! Ha a lány nem akarna veled beszélni, azt úgyis ő mondaná meg, nem így jelezné, hogy a barátnője elráncigálja. Ne a barátnő döntse el, hogy a lány mit akarjon.
2019. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!