Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mivel adjam a tudtára hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel adjam a tudtára hogy legyen figyelmesebb?

Figyelt kérdés

Vab egy fiú akivel randizgattam párszor még nem jöttünk össze de afelé tartunk. Nagyon kevdelem nagyon jól érzem magam vele és már első pillanattól kezdve megfogott. Egyszóval nagyon tetszik egyre jobban kedvelem. DE

Azt veszem észre rajta hogy nem eleg figyelmes velem:/ Nem várom el hogy mindenre odafigyeljen meg hogy nagy gesztusokat tegyen csak ilyen apró figyelmességek. Pl.ha rossz kedvem van akkor esetleg h megkérdezze hogy mi történt vagy hogy miben segíthet...

De igy nem nagyon kapom meg tőle:(

Hogy adhatnám a tudtára hogy legyen figyelmesebb ugy hogy ne essen rosszul neki?

Előre is koszonoom!:)



2019. dec. 22. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Tudom nagyon durván fog hangzani de mi lenne ha simán megmondanád neki?
2019. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok egy lánnyal,meg csak nem is ir,mindig meg kérdem Joó van e de mindig annyi programot mond ad elő hogy nem tudom sehova se elhivni :/
2019. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyi nem jut eszébe, akkor valszeg nem is erdekled 😃

Azért feküdj be alá hogy utána panaszkodhass hogy nincsenek nosmalis srácok 😆

2019. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!