Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen az ideál randi? És h mit vártok el a fiúktol?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez alatt azt értem, hogy milyen apróságok tetszenek nektek? (nem tárgyra gondolok)!
2020. márc. 19. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Udvariasság, figyelem, érdeklődés, humor, ha kell, akkor komolyság, bizalom, őszinteség.
2020. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. márc. 20. 07:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ideál randi:

Parkba sétálás miközben beszélgettünk.Akár erdőbe is vagy Duna/Tisza parton(Persze csak ha ott van a közelünkbe.)Szeretem,ha figyelnek rám.Ez lehet csak én vagyok,de ha megemlít valami kisebb dolgot.Például"Ó emlékszem hogy mondtad hogy a kedvenc kutyád a Golden Retriever.Hogyan állsz a kisebb kutyákhoz?".Vagy valami ilyesmi nekem nagyon bejön.Megerősít abba hogy nem a levegőbe beszélek.:D

Ez lehet furcsán fog hangzani,de ha kinyitom neki az ajtót akkor kimegy és meg köszöni.(Nem szeretem ha valaki azt mondja "Nyugodtan menjél")

Plusz hasonló humor nekem nagyon fontos.

2020. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. márc. 21. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!