Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli fiúk és lányok! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli fiúk és lányok! Mit választanátok?

Figyelt kérdés

Ez egy elvont kérdés lesz.

Megjelenne előttetek egy jó tündér és azt mondaná, hogy varázsol nektek egy randipartnert viszont neked ki kell találni 10 feltételt ami igaz a randipartneredre!

Amolyan kívánság pizza szerűség lenne. :D



Ezeket nem kívánhatod tőle közvetlen:

-Legyen ő életed szerelme(lehet hogy akit odavarázsol az lesz életed szerelme, de lehet hogy nem)

-Legyen normális(kívánhatsz olyan dolgokat, hogy ne legyen ri...nc vagy pénzéhes esetleg skizofrén)

-Olyan kívánságokat amik valószínűleg senkire sem igazak(Lakjon egy olyan házban amin kék dinoszauruszos graffiti van és 15 ablak van rajta és Siófok déli részén legyen a ház)


Dolgok amiket kívánhatsz:külső, belső, környezeti tulajdonságok.


Kíváncsi vagyok hogy kinek milyen kívánságai lennének 😂😂😂



2018. júl. 25. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne létezzen. Így nem kell túlélni egy botrányos randit. XD
2018. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Álombarátnőm következő lenne:

Mosolygós, fel tud vidítani, nevet a hülye vicceimen, hűséges, nem zavarja ha túlságosan ragaszkodom hozzá, családcentrikus,bújós,nem bulizós inkább kettesben csinált programokat szereti,sokat beszél és tudom hallgatni és tudom,hogy számíthatok rá :)

Ez lenne,várom is a jelentkezését,még a fele ennyire tökéletesnek is :D 21/F

2018. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

alacsony

vékony

szép arc

formás popsi

hűséges

kedves

odaadó

házias

nem hisztis

bevállalós az ágyban


Így gondoltad?

2018. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen :)
2018. júl. 25. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már annak nagyon örülnék, ha létezne...
2018. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy nem létezik?
2018. júl. 25. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

:D

-jószívű

-empatikus

-őszinte

-intelligens

-kedves

-magas

-ne legyen túl nagy partiarc lehetőleg, mert akkor nem illenénk össze, ha az lenne, hogy folyton bulizni kívánna:) (hozzám pl otthonülős/kirándulós illik)

-férfias legyen az öltözködése

-haja is legyen férfias, nem egy ilyen divatbogár ilyen "pávahaj", vagy milyen az; hanem szép, férfias; az mindegy, hogy hosszú-vagy rövid a haja, csak legyen férfias

-szeresse az állatokat

2018. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

- nézzen ki úgy mint Mia Khalifa


- legyen gépészmérnök

2018. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2 es én vagyok az álmod xd.(nem kell írni már foglalt vagyok csak azért írtam mert én is olyan vagyok mint amilyet leirtál)
2018. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

- Legyen számomra szép (nem írok konkrét tulajdonságokat hogy ilyen szem meg olyan haj, úgy is az összkép számít.)

- Legyen hasonló gondolkodásunk

- Értsünk egyet a főbb dolgokban (vallás kérdése, meg ilyenek)

- Legyen hasonló humorú, mint én, illetve viselje el a szar poénjaimat:D

- Legyen értelmes családja (azaz esetleg a későbbiekben ne okoskodjanak, ne bszogassanak minket, viszonyuljanak hozzánk értelmesen.)

- Legyen fogalma dolgokról, azaz ne legyen egy gyerek szintjén


Kb ennyi ami fontos számomra nagyjából.

2018. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!