Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek okés a srác? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek okés a srác? Vagy kettyó?

Figyelt kérdés
Szóval még a vírus berobbanása előtt randizgattunk, abszolút normálisnak tűnt... Viszont mióta csak chatelünk elkezdett fura dolgokat irogatni... Pl mondtam neki hogy sütit sütök erre visszaírta azt, hogy az anyukájáénál tuti nem lesz jobb... Aztán volt olyan is hogy mondtam neki hogy igyunk meg valamit videochatben, erre felhív ugye videochatben, de nem csak ő, anyucit is meghívta koccintani, majd megjelent a húga, kb. 4 éves lehet és megkérdrzte hogy ki vagyok én, erre ő azt válaszolta, hogy a harmadik hercegnőm anyuci meg melletted... K... Ezt csak én gondolom furának? Amúgy volt ám még más is... 17/L

2020. ápr. 29. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem normális
2020. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Te csak a 3. hercegnő vagy anyuka meg a húga mellett?

Hát nem adok nagy jövőt ennek a kapcsolatnak.

2020. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
39%
Nem latok problemat, miert, szerinted egybol neked kene lenni az elso szamu hercegnonek? Bizonyitottal mar?
2020. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Magadnak kell eldöntened, hogy Neked ez normális-e.

Neki ez a normális, de ha neked nem, akkor sajnos itt a vége a történetnek.

2020. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem érdekled, le akar rázni.
2020. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#3 jelenleg eppen babie hercegnőkiképzőjébe járok, egészen jól megy csak a könyvek mindig leesnek a fejemről..

Szóval szerintetek sem teljesen normális ez? Tenyleg meg kébe vele ezt beszélnem...

2020. ápr. 29. 23:21
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 szóval szerinted ez ilyen hogyan rázzuk le a barátnőnket 10 nap alatt hadművelet? Amúgy esküszöm hogy lehet...
2020. ápr. 29. 23:23
 8/21 anonim válasza:
90%
Le kell gyoznod a tobbi hercegnot, erzelmi es minden mas tekintetben.
2020. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
És mi más volt még?
2020. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A legdurvább az az volt amikor naluk voltam és feküdtünk ketten az ágyon erre bejött az anyja, ő meg nem hogy kiküldte volna, szorított neki helyet... Amúgy sajnálom mert elhagyta őket az apukája kiskorában, az anyjának lett új palija ugye akitől a gyerek van, de ő is elhagyta és elvileg bántotta is... Szóval ez tuti pszichológiai eredetű lehet...
2020. ápr. 29. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!