Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek okés a srác? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek okés a srác? Vagy kettyó?

Figyelt kérdés
Szóval még a vírus berobbanása előtt randizgattunk, abszolút normálisnak tűnt... Viszont mióta csak chatelünk elkezdett fura dolgokat irogatni... Pl mondtam neki hogy sütit sütök erre visszaírta azt, hogy az anyukájáénál tuti nem lesz jobb... Aztán volt olyan is hogy mondtam neki hogy igyunk meg valamit videochatben, erre felhív ugye videochatben, de nem csak ő, anyucit is meghívta koccintani, majd megjelent a húga, kb. 4 éves lehet és megkérdrzte hogy ki vagyok én, erre ő azt válaszolta, hogy a harmadik hercegnőm anyuci meg melletted... K... Ezt csak én gondolom furának? Amúgy volt ám még más is... 17/L

2020. ápr. 29. 22:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szeret téged...nagy hülyeség amit itt írtak hogy nem, csak nagyon ragaszkodik az anyukájához, sőt túlságosan is. De az ő szempontjából viszont érthető, hiszen leírtad min ment keresztül. Viszont abban lehet igazad van, hogy pszichológiai eredetű ez a valami nála.
2020. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!