Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek okés a srác? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek okés a srác? Vagy kettyó?

Figyelt kérdés
Szóval még a vírus berobbanása előtt randizgattunk, abszolút normálisnak tűnt... Viszont mióta csak chatelünk elkezdett fura dolgokat irogatni... Pl mondtam neki hogy sütit sütök erre visszaírta azt, hogy az anyukájáénál tuti nem lesz jobb... Aztán volt olyan is hogy mondtam neki hogy igyunk meg valamit videochatben, erre felhív ugye videochatben, de nem csak ő, anyucit is meghívta koccintani, majd megjelent a húga, kb. 4 éves lehet és megkérdrzte hogy ki vagyok én, erre ő azt válaszolta, hogy a harmadik hercegnőm anyuci meg melletted... K... Ezt csak én gondolom furának? Amúgy volt ám még más is... 17/L

2020. ápr. 29. 22:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Eh....

Egyrészt érthető, másrészt nemnormális.

De ettől még gond nincsen vele, ha túlzottan zavar akkor hagyd el, ha meg úgygondolod ettől még bejön maradj vele.

2020. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
70%
bro offold
2020. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

A sütis még jó lett volna egy rossz poénnak de a többi érthetetlen. :D


Ha most ennyire ragaszkodik az anyjához akkor a jövőben is látszani fog ami nagyon nem kellemes.

Így most a jövőben az tudnám elképzelni, hogy az anyjával élne még 40 évesen is.

2020. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

Az én anyukám is jó sütit tud sütni, meg ugye tudja már, hogy mit és hogy szeretek, szóval még jobbat is. Ilyet viszont még soha nem mondtam mikor egy lány írta nekem, hogy sütit süt (még akkor se ha első alkalom).

Az meg hogy anyámat felhívjam... Hát nem is tudom...

Most ha szeretlek akkor te az életem része vagy és te rád úgy tekintenék, mint a leendő családomra. De azért számomra fontos az is, hogy jóba legyél a szüleimmel és ők is veled (ezzel nem szokott gond lenni). Szóval ha a szüleim kedvelnek nyílván ők is oda jönnének esetleg egy pár szó elejéig.

Szóval nem igazán tudom.

2020. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem normális. Befekteti anyucit mellétek az ágyba????? De az anyja se normális.

Szerintem az anyja "szerelmes" a gyerekbe, ő pótolja a férfit az életében.

Sajnálom a srácot, de nem fogod tudni megváltoztatni. Inkább hagyd.

2020. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Jó az a befektetés az nem úgy volt hogy odafeküdt közénk, csak úgy szépen elterült az ágy szélén...
2020. ápr. 30. 09:35
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha a kis ovis, kisiskolás gyereknek anyukája a hercegnő, az teljesen normális. De egy tininek?
2020. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Balatoni srác^ ***** válasza:
64%

Ez egy kicsit gáz...

Szerintem, ha anyucit még mindig "hercegnőzi",akkor nem lesz nagy jövője a kapcsolatotoknak...,főleg úgy,hogy ő az első hercegnő,te meg csak a harmadik vagy.

2020. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác nekem nem tűnik valami okésnak, ahogy így leírtad...
2020. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 70lia ***** válasza:
100%
FUSS!
2020. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!