Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek szép lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek szép lány Emci Beauty?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon. <3 :-)

[link]


[link]



2020. máj. 8. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Szép.
2020. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
71%
Suliban láttam párszor és igen, szép
2020. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem smink nélkül okádék feje van. Előre állnak a fogai mint egy kapa, és nincs rajta sok fogni való sem, valamint olyan sápadt mintha hánytatná magát. Nagyon nem tetszik. De ez nyilván az és saját véleményem.
2020. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Ejjel es nappal ra verem a meteres kek erest :)
2020. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Az alkata szep, a feje meg... hat az nem.
2020. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért nem? Küldtem képet is róla. Volt videóban smink nélkül és úgy is elég elbűvölő.
2020. máj. 9. 00:05
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Mi az hogy miért nem? Más ízlés.

Én mindig is kifejezetten lófejűnek és csúnyának gondoltam. Sminkkel, smink nélkül. Stílusa nincs, ha nem videózna észre sem venné senki, átlagosabb nem is lehetne, de komolyan. De erőlködjön, nekem mindegy, nem nézem, csak láttam már.

+A személyiségét sem bírom. Csak kislányok nézik.

2020. máj. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Stark2000 ***** válasza:
89%
Szépnek szép, de nem jön be. Semmit nem látok benne ami megfogna, vagy ami miatt azt mondanám, hogy woow. 🤷‍♂️
2020. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
egyáltalán nem szép, nem csúnya de szép se.
2020. máj. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen kérdésekre azért nehéz válaszolni, mert mi nézők csak virtuálisan látjuk: jól beállított, jó minőségű fotókon, legtöbbször sminkben, jól megvilágított videókban, a lehető legjobb szögből videózva. Igazán véleményt csak az tud mondani, aki látta élőben is őt.

"A személyiségét sem bírom. Csak kislányok nézik."

A legtöbb youtuber csajt 15 év alatti, egybites intelligánciával rendelkező pisis lányok néznek, elég beleolvasni a kommentekbe.

2020. máj. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!