Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy vegyem rá magam az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam az első személyes találkozásra?17l

Figyelt kérdés

(nem szeretnék ismerkedős privátokat)


Szóval az van, hogy mostanában levelezek Instagrammon három lánnyal ismerkedés céljából. Eddig semmi komoly, még csak videóhívás sem volt. Viszont két lánnyal már régebb óta tart a beszélgetés, így gondoltam megejtenék egy kérdést, hogy valamikor találkozhatnánk ketten, de csak miután beszéltünk videóban.

Viszont nekem vannak problémáim magammal egy minimasan. A képeim nincsenek túl szerkesztve, de szinte csak az arcomról van fotó kint instán, meg a rajzaimról. Én szeretem magam ennek ellenére, viszont tudom, hogy kisse kövér vagyok, meg élőben elég szégyenlős, és félek, hogy ha nem a külsőm akkor a borzasztó kommunikációs készségeim lesznek taszítóak. Írásban sokkal jobban kommunikálok, mert van időm hatszor átgondolni, de élőben nem, ezért gyakran lefagyok az új helyzetekben, belül pánikolok, ami néha kihatással van a viselkedésemre, és ez olyan kínos. És ez videóhívásban is előjönne. Viszont én eddig kedvelem őket, ha élőben nem lenne meg a kémia, akkor talán lehetnénk barátok akár. De ehhez kéne személyes találkozó. Alapvetően ezekkel nincs gondom, ha olyan emberről van szó, akivel napi kapcsolatban vagyok személyesen.


Hogy érjem el, hogy merjek személyesen találkozni, és videóhívásban beszélni?17l



2020. júl. 24. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Például úgy, hogy vedd olyan természetesnek, mikor a barátaiddal, ismerőseiddel, rokonaiddal beszélgetsz.

Nincs ezekben a találkozásokban semmi különös.

Ismerkedés. Nem kell semmi művi.

Add magad, a természetes valóságodban.

A szerinted kövérségedben.

Na, és?!

Egy nő nem úgy működik, mint gondolod.

Ha egy férfi udvarias, sármos, jópofa,

karakter, akkor képes megfeledkezni a kilókról.

Aztán azokat is le lehet ám faragni, csak akarat kérdése.

2020. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy tegyél fel magadról egész alakos képet vagy küldj át nekik és így idejében kiderül, hogy mit gondolnak rólad és te is megnyugszol s már nem fogsz görcsölni randin, hiszen tudod, hogy tudják és elfogadják, nem lesz akkora tétje, ha őszinte vagy.
2020. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, nem a külsőm miatt aggódok főleg, de azt tényleg tudom orvosolni egy képpel, hogy hirtelen ne legyen probléma.

Inkább attól tartok jobban, hogy írásban tök gördülékenyen elbeszélgetünk, aztán élőben hozom a kínos önmagamat 😅

2020. júl. 25. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz "gördülékenyen" szólni, akkor kérdezel és hallgatsz, meg bólogatsz és reagálsz, ne parázz!


Nekem is volt olyan randim anno, ahol a partner kuka volt, de nem is kérdezett, elköszöntem tőle és megmondtam, hogy nem illünk össze, azt csá!

2020. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, élőben azért szarabb mert akkor még azon is feszengek hogy pl hogyan ülök, milyen a testtartásom meg ilyenek. De nyugi, semmi baj nem lesz, ha kedves a lány akkor úgyis látja majd hogy zavarban vagy és majd segít hogy feloldódj. Te meg próbált magad minél jobban elengedni mert ha már elment veled akkor úgyis kedvel, nincs vesztenivalód. Az elején lehet nehéz de ha látod hogy kedves hozzád, kedvel akkor majd már könnyebb lesz elengedned magad. De ne görcsölj rá! Tudom hogy nekhéz, de hajrá:)
2020. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!