Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú megcsókol, de én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megcsókol, de én még várnék a kapcsolattal, az oké? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel elég közel vagyunk egymáshoz már pár hónapja és 2 napja megcsókolt. Úgy érzem már rég, hogy majd szívesen összejönnék vele, de én még szeretnék várni legalább 1 hónapot. Persze régebb óta ismerjük egymást, de nem szeretném elkapkodni a dolgot. A csókot nem utasítottam vissza és én is visszacsókoltam, de ezzel olyasmit szerettem volna "üzenni" az illetőnek, hogy én is úgy érzek mint ő. Van egy olyan megérzésem, hogy nemsoká rákérdez, hogy lennék-e a barátnője, de fogalmam sincs, hogy hogyan mondhatnám meg neki, hogy szeretnék várni egy kicsit a dologgal.

Lehet kicsit cringen hangzott a dolog, de tehetetlen vagyok. Tippek?



2020. aug. 11. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mi a probléma? Megmondod neki, hogy te várnál még egy kis időt mert nem vagy felkészülve erre. Ha Ő is ugyanígy érez akkor képes lesz várni 1 hónapot.
2020. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan, ahogy az első is írta, mondd el neki, hogy még nem állsz készen egy kapcsolatra. Ha megbeszélitek ezt, és komolyan gondolja ő is a dolgot, akkor szerintem fog várni.
2020. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha rendes az a fiú, meg fogja érteni. Ez egyfajta próbatétel is lehet a számára. Ha igazán szeret, akkor vár, ha pedig nem, akkor legalább megtudtad, hogy nem értél neki annyit.
2020. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van, hogy úgy érzed


próbáls neki megmondani, hogy te is szereted őt (ha szóváteszi), de te még szeretnél várni egy hónapot, mert te ezt így érzed, és reméled, hogy ő ezt megérti. (a többiek is írták, ha rendes fiú, akkor azt valszeg megérti)


sok szerencsét!

2020. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csók az önmagában semmiféle kötelezettségekkel nem jár, pontosan annyit jelent, amennyit: hogy szívesen csókolózol az illetővel. Nem jelenti azt, hogy köteles vagy egyből belemenni egy párkapcsolatba.

Mondd el neki, hogy szívesen vagy vele, tetszik neked, szeretnéd folytatni a találkozgatást, stb, de még nem állsz készen rá, hogy officially kapcsolatban legyetek. Ha fontos vagy neki, és komolyan gondolja, meg fogja érteni, és ki fog várni :))

2020. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen én is az előttem lévőkkel értek egyet. Ez egy nagyon jó próbatétel is lehet, amiből sok dolgot leszűrhetsz. Én is hasonló helyzetben voltam, mint te és én időt kértem. A fiú pedig vár rám, mert úgy van vele, hogy nem akarja elsietni, meg jobb később, mint soha. Szeretjük egymást, de attól támogatja ezt az idő dolgot, bár néha nem könnyű egyikünknek sem, de ahhoz, hogy működjön, kell még idő.
2020. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!