Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mi ez?Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi ez?Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon bejon,

tegnap taliztunk es rövid beszélgetés után csokoloztunk,azután ujra és ujra,szeretgettem őt puszilgattam, simogattam a fenekét és a combját rajtak feküdt háttal én ültem fogtam a kezét, ő is az enyémet ő simogatta a hajam és az arcom, csokolóztam vele nagyon sokat és fogtam a hasát simogattam.Ugy éreztem kotődtünk egymáshoz.Rámdőlt,de olyan nem volt hogy ő akart volna megcsókolni engem.De hajolt oda amikor csinaltam.Hazaertem es irtam neki hogy bocsi hogy neha nagyon csokolgattam de szeretlek. Ő azt mondta én is.

Mára pedig köszöntem neki joreggelt❣️ ő meg csak igy lazan halii, itánna is igy irt csak siman semmi nelkül pedig én kültem neki a sziv jeleket.

Most akkor mi van?

Szeretnék vele egy párt allkotni, de nem ugy ír és nem is keres ugy mint a talalka előtt pedig érezhető volt a vonzalok közöttünk es hozzám is simult, elengedte magat.

Ma meg ilyeket ir. Csak mint egy baratnak. 😢

Most akkor mit tegyek pár nap mulva szeretnék találkozni vele.

Mit gondoltok?

Mi ez?

Elrontottam vagy mi?

Amikor elköszöntünk egymástól csokoloztunk es megölelt. Erősen sokáig, ez minek a jele?

Kérlek titeket segitsetek! ❤️



2020. aug. 14. 14:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Talán bizonytalan és össze van zavarodva az egésztől. Van akinek több idő kell hagyd hogy az érzelmek megnyugodjanak benne. De a barátnőjével minek beszélsz? Ezzel tönkre is teheted amit eddig felépítettél.
2020. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
a barátnője beszél velem
2020. aug. 15. 12:15
 13/19 anonim ***** válasza:

Nehogy aztán féltékeny legyen a lány, mert más lánnyal beszélsz.


Nagyon az elején vagytok még, hétvége van, hívd el valahová, menjetek valamerre, ne otthon ülj, gyerünk mozgás! :)

2020. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Rég rossz jel hogy a barátnője beszél veled és nem ő. Túl sok vagy neki, ez teljesen tiszta.


Tök mindegy a barátnője mit mond, ha annyira boldog lenne, akkor nem őt küldené rád, hogy intézze a helyzetet.

2020. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ő nem tudja hogy ir a baratnoje amugyis a legjobb haverom baratnoje lesz aki irt nekem.

És tali elott a csaj irt:🥰❤️

taliztunk, csokoloztunk sokat,szeretgettem simiztam, vege lett a talinak csokoloztunk hosszan es utanna megolelt hosszan.

De azóta ilyen lazan ír semmi emoji 2percenkent ir vissza. Pedig látszott rajta hogy élvezte.Akkor miert? ír most igy?

2020. aug. 15. 16:30
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne pörögj túl!!! Chill biztos csinál valamit
2020. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
de mindig? 😢🥺
2020. aug. 15. 16:40
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

fhuu de rühellem azokat az embereket akik nonstop chatelni akarnak.

ne lógj már folyton rajta, hadd csináljon mást is

2020. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Komolyan az a gondod, hogy nem rak mindenhova kibeb@szott szíveket?

Én örülnék a helyedben...

2020. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!