Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mire vélni? Ti?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mire vélni? Ti?

Figyelt kérdés
Szóval csaj belikeolta a képem én ráírtam és azt mondja van kedve talizni, okés minden lebeszéljük a talit és azt mondja biztos ami biztos leírja hogy van barátja de szívesen talizik velem. Ezt nem tudom mire vélni. Mit gondoltok róla? Szerintem csak kamuzott vagy ez valós, hogy a csajok ezzel tesztelik akarsz e tényleg tőle valamit? Vagy ez butaság? FB-n Instán, Snapen meg más helyen nem láttam semmi jelét hogy lenne e barátja...

2020. nov. 12. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem rakja ki netre még lehet barátja. Az is lehet, hogy nem minden 100 köztük és épp a vége felé tart a kapcsolatuk emiatt próbàl kilépni és is veled ismerkedni hogy biztos legyen a jelenlegi kapcsolata helyzetével. Mindenesetre szimpatizal veled ha elmenne talizni.
2020. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az sose zavarjon ha van barátja a lánynak.

Ha téged választ az azért van mert veled szívesebben lenne.

Csak azért mondta, hogy van barátja, hogy ne érjen váratlanul ha kiderülne vagy valami. Most ismerkedtetek meg és ha nem vagy olyan mint ahogy gondolta akkor nem valószínű hogy folytatjátok a találkozást.

2020. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoztok, csak nyerhetsz. Nem Te szakítod el a fiújától.
2020. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én pedig amondó vagyok, hogyha tényleg van barátja, a helyedben offolnám a csajt és még meg is aláznám, lehetőleg úgy, hogy a párja fülébe jusson. Tudod miért? Mert ha téged választana, akkor veled is szemrebbenés-arcizomrezdülés nélkül megcsinálná. Az ilyenek pasiról-pasira járnak, fúj, undorító! 🤮
2020. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Aki erre azt mondja, hogy ne törődj vele, hogy van barátja, remélem vele többször fogják ugyan ezt tenni, és majd elgondolkodik kicsit. :D
2020. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet lepontozni, de akik lepontoznak, azoknak durrannak a pezsgősüvegek, ha a partner félrelép? 🤔🙄🧐

4-es voltam.

2020. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm nek olyan barátja volt aki verte és eléggé hát semmibe nézte.

Szerencsére megpróbált ismerkedni és egymásra találtunk.

Végre egy boldog élete van neki is és nekem is. :D

Tehát ha nem azért ismerkedik más férfiakkal mert unatkozik, hanem azért mert a mostani párja nem becsüli, akkor jól teszi.


2-es voltam.

2020. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2es igenis zavarja hogy van barátja hacsak nem egy gerinctelen féreg mint a fajtád.amugy meg nem sima barátra gondolt biztos?7 es ha nem becsüli akkor ki is lehet ám lépni belőle tudod?vagy annyira mégse rossz?
2020. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!