Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfelejteni? ⤵️

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni? ⤵️

Figyelt kérdés
Van egy fiu règota beszèlgetünk de ettől többet nem tudok tenni. Azaz birom őt vicces èrdekes tud komoly lenni imádok vele beszêlgetni de ennyi. Egy jó pàrszor hivott már sètálni mindiv kerestem kifogást. Egyszerüen nem tudok menni ès nem èrtem mièrt ahányszor komoljodna a dolog mindig igyekszem lerázni. Kb kèt hónapja már nem ir minden nap gondolok rá. Vajon èrdeklem vagy megunta a próbálkozàst?? Gondol mèg rám vagy eszèbe sem jutok? Mire gondolhat hogy direkt csinálom?

#tanács #van szüksègem #nem tudom elfelejteni!
2020. márc. 3. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Idövel
2020. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen erre èn is gondoltam de mi törtènik akkor ha ő is pont arra vár hogy irjak neki mi van akkor ha egy èletre szóló lehetőséget hagyok ki a bűszkesêgem miat. Ha a vonat elmegy nem jön vissza.
2020. márc. 3. 21:44
 3/7 October15 ***** válasza:

Hát mivel Tini párkapcsolatok a téma ezért azt mondanám hogy még iiiiiiiiiigen sok vonat fog jönni. XD


Másrészről ha szeretnél tőle valamit akkor írj rá, kérj bocsánatot és magyarázd el neki hogy mi miért volt.

2020. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mièrt kèrjek bocsánatot ha nincs rá oka hogy haragugyon.

Igazad van de nem mindenki egyforma.

Ès nem törtênt semmi csak valószi űleg többet szeretne annál ami van ellentêtben velem. Egy borzasztóan jó barát. 😐

2020. márc. 3. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Barát, akivel nem tudsz őszintén beszélni? Kerested a kifogást, egyszerűen nem akartál vele találkozni. Most mit sajnálsz?
2020. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:
Miért barátok nem szoktak találkozni vagy mi az isten? XD Csodálatos barátság lehet...
2020. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen de sikerült amikor elkezdtem beszélni mással
2020. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!