Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a leggázabb randi storyd?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggázabb randi storyd?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok ami nem miattad lett gáz.

Pl.:Megvettem a mozijegyeket ő meg elrakta a visszajárot..



#gáz #randi #első #Nem miattad
2021. febr. 12. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

A leg gázabb talán az volt amikor a csávóval beszélgettünk kB 2 hetet, aztán be jöttünk már eléggé egymásnak s eldontottuk hogy találkozunk. Egy fejjel alacsonyabb volt nálam, gondolkodtam mikor meglattam, hogy vissza fordulok. Végül el töltöttünk egy estét, tényleg jól elvoltunk de utána nem beszéltünk többet.


Vagy volt egy olyan gáz eset is, hogy a srác azt mondta, nem jó nála a találka mert otthon vannak a lakotarsai. Aztán a busz megalloban találkoztunk egyik haverjaval és megkerdezte:,, meg mindig koleszban laksz,,? Erre a srác :igen.

Nem csináltam belőle nagy ügyet, de vele se beszéltünk azóta (ő nem írt mert ciki volt neki h le bukott, én nem írtam mert hazudott).


Egy raadas:a srác egész héten könyörgött h menjek vele egy esküvői vacsira (én nem akartam mert korai volt még). Végül rá beszélt, s miután eltelt 2 óra a vacsibol elkezdte sajnaltatni magát hogy fáradt mert egész nap dolgozott. Haza vitt. Ő vissza ment l, be rúgott (nem ihatott előtte mert engem haza kellett vigyen) s reggel 6kor ment haza.


Olyan is volt amikor a csávó elhivott randira s mikor meglattam nem egyedül volt hanem hozott magával meg valakit.

2021. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem, hanem a barátnömmel (akkor 32, a srác meg 34) történt, az elsö randira megjelent anyuka kiséretében, mert az anya nem engedi el egyedül egy ismeretlen növel találkozni, elöször ö akarja megnézni, milyen az a lány.

Mondanom sem kell, a randi tartott vagy 5 percig és nem lett folytatása.

2021. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Felnőtt vagyok, nem tini, pár éve is 30 fölött voltam már, amikor elmentem első randira egy pasival. Őt felhívta a randi közepén az anyja azzal, hogy "kisfiam, mikor jössz haza?" Valahogy nem találtam szexinek a dolgot :D
2021. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neten beszélgettünk egy lánnyal, és... Élőben nem kicsit volt más 😂😂😂 gondolkodtam én is hogy visszaforduljak, aztán inkább beszélgettem vele egyet, de egyáltalán nem olyan volt az sem mint neten. Szóval azóta nem beszéltünk😅
2021. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Életem első randija kb 14 évesen. A partnert élőben nem láttam előtte, de voltak közös ismerőseink. Neten beszélgettünk, küldött magáról képeket is.

Majd élőben kiderült, hogy a haverja képeit használta 🤮

Kb fél óra alatt vége lett a “randinak”, az is csak azért tartott olyan sokáig, mert egy irányban laktunk, és elkísért egy darabig.

2021. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.

Bocsi a felnőtt és tini párkapcsolatokba nem tudtam beteni egyszerre:/

2021. febr. 12. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A srác elhozta az egyik haverját is:D és végig ott beszélgettek meg viccelődtek a belsős dolgaikról, én meg csak ott lestem ki a fejemből
2021. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elhívott randizni a srác és elmentünk enni. Fizetéskor mondtam, hogy én is szívesen beszállok, de ő ,,elfelejtette" a pénztárcáját, ezért nekem kellett kifizetnem az egészet, amivel nem lett volna baj, ha nem a legdrágább dolgokat rendeli ki magának úgy, hogy végül a felét otthagyja... Megyünk tovább, felszálltunk a buszra, jött az ellenőr. Mit gondoltok, hol tartotta a bérletét? Igen, a pénztárcájában. Égett utána rendesen a pofája.


Nem lett második randi.

2021. febr. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Életem legelső randija, talán 12 évesen történt. Szóval 50 éve. Elhívtam a csajt a város szélére egy romos házhoz, bár magam sem tudtam, miben reménykedek. No, találkoztunk is, aztán egy megveszekedett szó nélkül visszasétáltunk a városba. egyszerűen nem találtuk a szavunkat.
2021. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!