Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vigyek neki valamit az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek neki valamit az első találkozóra?

Figyelt kérdés

Másfél honapja beszélünk egy lánnyal neten.

Már mindketten bevallottuk hogy az eddigiek alapján bejövünk egymásnak lehet belőle valami.

1-2 hete említette hogyha lesz találkozó akkor sütit fog nekem hozni mint ajándék(cukrásznak tanul)

Én viszont első találkozásra nem szántam vinni neki semmit mert nem egy randi hanem találkozó de azért mégis kínos lenne ha adna sütit én meg semmit ugye?

Ha tudom előre hogy hoz nekem valamit vigyek neki egy szál virágot? Nem túlzás az egy kicsit egy első talira?

17/F



2021. márc. 9. 01:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha most a lány nem hozza a süteményt (Margit sziget, futás), akkor Neked sem fontos, legfeljebb egy csoki, aminek a kalóriáit futással le is dobja. (Illő, hogy Téged is megkínáljon vele, de ha nem teszi, ne problémázz fölötte).
2021. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Semmiképpen. Ha te vagy az aki több energiát tesz bele már így az elején, az semmiképpen sem vonzó.

Inkább hessegesd el a rózsaszín ködöt, és próbáld megismerni, hogy ő az akit keresel, vagy nem.

Figyeld hogy viselkedik, kérdezz okosan, és élvezd hogy éppen veled van.

Ha tetszik, akkor csók, és megmondod mikor találkozhattok legközelebb és hol.

Ennyi

2021. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!