Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randi után ,,szokás"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randi után ,,szokás" lefeküdni a partnerrel? Miért nem csinál semmit?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a 11edik randink és még mindig csak a csók/kézfogás/ölelkezésnél tartunk. Korábbi tapasztalataim alapján azt várnam, hogy végre lesz valami. Igazából mióta először megláttam akarom és nagyon frusztrálttá váltam szexuálisan mert nincs semmi. Illetve talán a simogatásokat ide vehetjük igaz sosem érint meg olyan helyen ami már ,,soknak'' tekinthető. Én igazán próbálkozom jelt adni, utalgatni, lépni de nem működik. Lányként mondhatok olyat, hogy én akarom?

Én 17L vagyok ő 18F

Valakinek volt hasonlóban része?



2021. ápr. 19. 16:59
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Mi lett ?
2021. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Még mindig nem de alakul
2021. máj. 23. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!