Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilye helyzetben ez fura lenne? L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilye helyzetben ez fura lenne? L

Figyelt kérdés

Bocs ha rossz kategoria, nem tudom hova kene.

Szoval egy srac elhivott KFC-be kajalni. Es szivesen elmennek vele, csak az a "baj" hogy vegan vagyok, es kb semmit nem tudnek ott enni, max sultkrumplit, de azt meg nem szeretnek. Ha csak iszok valamit, amig o eszik, az kinos vagy fura lenne neki? Lehet hulye kerdes, de nem szoktam ilyen helyekre jarni kajalni, es azert megyunk oda mert az esik pont utba, meg gyors stb.

Ne nezzetek hulyenek legyszi😅

18 vagyok amugy


2021. jún. 19. 01:55
1 2 3
 11/21 StevenUp ***** válasza:
9%
Gyertek hozzám, pont tegnap vágtam délután füvet, szóval amíg sörözünk a sráccal neked is tudnánk valami kaját intézni :D
2021. jún. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom, hogy hol laktok, de van egy ötletem. A Corvin plázában pont a KFC mellett van egy vegán étterem is, úgyhogy mindketten ehettek azt, amit szeretnétek.

(Ha már ebből gond van, van egy olyan érzésem, hogy ez nem lesz tartós kapcsolat.)

2021. jún. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem lenne gond, hogy Te "csak" iszol, de akkor miért nem ültök be valahová, (KFC) csak inni egyet? De ehetnél egy pici krumplit. Vagy ő eszik, Te iszol.
2021. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

A srác tudja, hogy vegán vagy?

Mert ha nem, azért mikor meghívott említhetted volna.

Esetleg a KFC-ben nem lehet olyat, hogy kérsz egy twistert hús nélkül, vagy valami szendvicset?

(Nem tudom pontosan, melyikben mi van még, de neten biztos fent van)

2021. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak mond neki hogy vegán vagy, nem olyan nehéz. Tudod, nema gyereknek... Nem ciki szólni, hogy neked nem jó az az étterem, sokkal cikibb, hogyha ott ülsz és csak iszol.
2021. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Engem picit kizökkentene az, hogy vegán vagy. Soha nem volt még vegetáriánus párom sem.

Megkérnélek, hogy akkor javasolj te valamit. Feltéve, ha szimpi vagy. Mert én meg ugye zöldséget nem igazán eszek, se savanyúság, se saláta (tehát tényleg semmilyen salátát nem eszek, sem francia/krumli/kukorica/jó ég tudja.... salátát sem).

De lenne az a lány, aki kedvéért kevesebb húst egyek, ha másnem amikor együtt vagyunk.

2021. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
menjetek subwaybe
2021. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Csicuki ***** válasza:
95%

Egyáltalán tudja hogy vegán vagy???


El kellett volna mondanod neki mielőtt elfogadjátok a helyet ahol esztek ha ennek ellenére is ida akar menni akkor nem kellett volna bele menni


Nég változhat a terv ha megmondod neki

2021. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi lett végül kérdező?
2021. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 StevenUp ***** válasza:
42%

ma 12:15

Kicsapták legelni a Köki mellett :D

2021. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!