Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a lány az első találkozásnál/randin nem bírná abbahagyni a mosolygást?

Figyelt kérdés

Beszélek egy fiúval egy ideje a neten, aki külsőleg eléggé bejön, jól kijövünk, neki is szimpatikus vagyok, meg "tetszem" neki, meg nekem is ő. Nemsokára találkozni is fogunk, és előre tudom, hogy baromira zavarba leszek tőle. És én ha zavarba vagyok akkor alig bírom abbahagyni a mosolygást, egy normális mondatot nem tudok elmondani anélkül, hogy elmosolyodnék közben, komolyan olyankor fülig ér a szám, olyan vagyok mint valami bolond, főleg az első találkozásnál, idő kell, hogy feloldódjak, meg megszokjam a helyzetet, addig csak mosolygok megállás nélkül, meg van, hogy csak úgy random elnevetem magam (persze nem vihogok, meg nem igazi nevetés, csak olyan zavarbeli).

Nyilván a komoly témákat igyekszem majd kerülni, mert hülyén jönne ki ha azon is mosolyognék (pedig erről nem tehetek, utálom, hogy ilyen vagyok, de nem tudok ellene tenni, mindig ez van, ha zavarban vagyok :( ). Ha a szemébe nézek csak mégjobban zavarban leszek a jó külseje miatt, azt meg nem tehetem meg, hogy nem nézek rá, mert az bunkóság.


A kérdésem az, hogy ha nem beszélünk semmi komolyról (csak remélem, hogy nem fog előkerülni semmi komoly téma, mert nem tudok komoly lenni az első találkozásnál), akkor nektek mennyire lenne zavaró, ha a lány szinte megállás nélkül mosolyog amikor először találkoztok, mert annyira zavarban van tőletek? (remélem azért lesznek pár másodperces szünetek amikor nem mosolygok épp xd)

És ha ez zavaró akkor mit tegyek ellene, hogy komolyabb arcot vágjak?



2021. jún. 27. 00:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon zavarna hogy ekkora hatással vagyok egy lányra, és édibédin mosolyog meg remeg tőlem. Isten ments, hogy ilyen jó hangulat legyen közöttünk. ;)

Nyugi, ari lehetsz.

2021. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök aranyos :D
2021. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem tök kis cuki leszel majd. :D
2021. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Milyen volt, mi lett? Milyen a srác?
2021. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14, hát...inkább hagyjuk. XD Felültetett, nem is akart nagyon találkozni, én mondtam 3 időpontot is, de mindegyiket lemondta. Szóval semmi nem lett belőle, de azért köszi a válaszokat, hátha még jól jönnek valaki másnál. :D
2021. júl. 30. 18:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Szegénykém. :D Hol élsz te, hogy ilyen hülyékkel vagy körbevéve? :D
2021. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16, nem mindenki hülye körülöttem, semmit nem tudsz az életemről, te barom. Attól még mert 1 hülyét kifogtam nem azt jelenti, hogy mindenki más hülye. Kiváncsi lennék, te hogyhogy nem találkoztál még az életedbe hülyével, mert szerintem nincs olyan ember akinek csak normális emberekkel van dolga egész életében.
2021. aug. 2. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!