Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem érdeklő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem érdeklődnek irántam a fiúk?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, nincs nagy baráti társaságom, nem járok bulizni és talán pont ez lehet az egyik ok. Hogy ott nincs lehetőség senkivel sem megismerkedni, de nem igazán az én világom.

Csak rengeteg lánytól hallom, hogy akár a közösségi médián keresztül vagy bárhol rengeteg pali szalad utánuk.

Szerintem jól öltözködöm, nem tartom magam csúnyának sem, de eléggé önbizalomhiányos vagyok. Alapból kedves vagyok mindenkivel, de nehezen nyílok meg.

Néha néha rám írnak a közösségi médián keresztül a srácok, de mindig csak ilyen idióták találnak meg. Nem azt mondom, hogy válogatós vagyok, de a szia mizu; meg amikor már a második nap b@szni akar kategória nekem nem jön be.

A kérdés az, hogy manapság már tényleg csak az tetszik a paliknak ha valaki tele pakolja az instáját bikinis képekkel? Meg van sok követője, sexy képei?



2021. szept. 9. 07:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha szent fazéknak gondolnak, S így gondolják, hogy hiba ismernek meg, majd biztos nem engeded hogy hozzád érjenek fék évig vagy esküvőig, akkor ezért nem fognak kezdeményezni.


Ha meg van akkor te szeretnél megismerni mert ismered csak nem eléggé, ezer féle ürügyet találhatsz rá, hogy többet beszélgessetek s így megismerjétek egymást.


Sportolsz valamit?

Zene, hangszer?


Tudnék ötleteket ismerkedésre de az otthon ülés mellé csak az internetes ismerkedés lehetséges kb

2021. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján veled minden rendben van.

Szépen, összeszedetten fogalmazol, és a soraidból arra következtetek, hogy komolyabb kapcsolatot is keresel elsősorban.


Valamilyen társkeresőt nem próbáltál még ki? Elég sok srác közül válogathatsz, igaz, sok hülye van fent, ráadásul annyi üzenettől, amennyit egy átlagos, vagy éppen szép lány kap egy ilyen felületen, valószínűleg a legtöbb ember kikészülne.

De szerintem, ha néhány jól beállított (nehogy bikinis!!) fotót kiteszel, egy hosszabb, intelligensen megfogalmazott leírással, az már eleve egy jó előszűrő.


Hol szoktál ismerkedni?


21F

2021. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!