Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet ez? “Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? “Ha választanod kellene, ne engem válassz”

Figyelt kérdés
Tegnap a buli után beszélgettem a fiúval, akivel már régóta találkozgatunk. Egyszer csak rákérdezett, hogy ki az a fiú, akivel még beszélgetek (mert a buli közbe nála volt a telefonom és gondolom kaptam egy értesítést, amit elolvashatott, de semmi érdekre méltó üzenet nem volt) mellette és, hogy mondjam el, hogy honnan ismerem, meg kérdezte, hogy volt e valami köztünk. Elkeztem mesélni, a fiúval tényleg nem volt semmi más a beszélgetésen kívül és miután befejeztük a témát, annyit mondott, hogy “ha választanod kellene, ne engem válassz” és ezt így nem értettem, nem tudtam sehogy se lereagálni
2021. okt. 16. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ehhh, de gáz.

Gondolom a barátod aki kérdezősködött akart tőled valamit. Vagy ő már azt hitte van valami köztetek. Lehet olyan jelzést adtál neki amiből erre következtetett. Vagy csak simán hülye. Azt hitte ismerkedsz más fiúkkal és mégsincs esélye. (hiába mondtad el neki, hogy nem) Mindenesetre ha pasit akarsz akkor mást válasz, mert kaphatsz nála jobbat is.


Csak így látom értelmet a dolognak. ^^

23/f

2021. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg inkább azt jelenti, hogyha nem vagy benne biztos hogy akarod-e őt akkor inkább ne hülyítsd és válassz mást
2021. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezz rá, hogy mit jelentett ez. Mi, válaszadóként csak tippelni tudunk, ő viszont konkrétan el tudja mondani, hogy mit akart.
2021. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Csak egy kis önbizalomhiányos durcizásnak/hisztizésnek hangzik, nem több.
2021. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
ha választanod kellene, ne engem válassz, mert ha tényleg engem akarnál, akkor nem kéne válassz. Így van a teljes idézet.
2021. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!