Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két nő van egyiket sem szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő van egyiket sem szeretem,de választanom kéne,vagy inkább hagyjam mind a kettőt?

Figyelt kérdés

Alapjában véve nem a lányokkal van baj ilyen téren,valamiért kb 2 éve nem érzek semmi olyasmit hogy szeretet/szerelem,egy kapcsolatban sem érzem azt hogy nekem olyan nagy szükségem lenne a másikra,sőt leginkább csak teherként élem meg a dolgokat...nincs is sokszor kedvem találkozni senkivel,szóval ilyen magamnak való vagyok alapjában véve.


Na az első lány érzékeny,aranyos,kislányos,okos...viszont egy csomószor megszopatott mint anyagiakat nézve mint érzelmek (normális ember megsértődne,de én nem érzek semmit) amikor megbánt valamivel,csak a józan ész mondja nekem azt hogy na most "megbántott"...szóval elég sokszor szakít velem ezért vagy azért,vagy próbál játszani az érzéseimmel..(na ezt a lányt ésszel jobban megérné mégis megtartani,vagy normálisan elkezdni újra.


A másik túl sok pasival volt már együtt,szóval kicsit ribizli,úgy is viselkedik,igazából csak egy csók volt vele de össze akar velem jönni.

Szintén nem érzek semmit iránta,csak annyi hogy jól néz ki.


Szóval ilyen semmilyen érzésekkel lenne értelme valamelyikkel is foglalkozni? Amúgy 2 éve nincsenek érzéseim,amióta szakított velem az egyik csajom.


2021. máj. 17. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem fel kéne keresned egy pszichológust, mert nem normális, hogy ennyire nem mozgat meg semmi ilyen hosszú idő óta.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem hagyd őket! Ha nem érzek irántuk semmit, ne játszd meg hogy igen!

2021. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Egyikük sem kell, de tólünk kérded, melyiket válaszd?

Váéaszd mindkettőt úgy, hogy egyik sem kell.

2021. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!