Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes így folytatni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel tökre passzolunk és nagyon jól elvagyunk. Múlt héten jöttünk össze, de én nem szeretném hivatalosan felvállalni, mert nagyon zavar hogy alacsonyabb nálam. Pl a barátaim tuti örülnének meg elfogadnák, de a családom tuti kibeszélne és ez a tudat nagyon zavar. Véget vetni ennek az egésznek pedig nagyon nem akarok, mert annak ellenére, hogy nem vagyok szerelmes, nagyon szeretek vele lenni
2022. jan. 9. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"én nem szeretném hivatalosan felvállalni, mert nagyon zavar hogy alacsonyabb nálam."

"a családom tuti kibeszélne és ez a tudat nagyon zavar."


Vannak bajok. Nem állsz készen egy normális kapcsolatra. Szégyenkezel valaki miatt, aki miatt pláne nem kéne. Kit érdekel mások véleménye? Erre fogsz alapozni egész életedben? A saját boldogságod háttérbe kerül, mert jajjj mások mit fognak szólni... Igen, szakíts vele, jobbat érdemel nálad! Olyat, aki megbecsüli és nem szégyenli felvállalni!

2022. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenkezel miatta, nem is vagy szerelmes. Sok értelme így nincs.
2022. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes.
2022. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért szakítanál vele, mert alacsonyabb? Ez mi???

Egyébként a #2 hozzászóló válasza az igazság

2022. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek addig lesz értelme, míg értelmet adtok neki ti ketten
2022. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

"én nem szeretném hivatalosan felvállalni, mert nagyon zavar hogy alacsonyabb nálam."


Most szakíts vele, szégyenled szegényt, rejtegeted, egyáltalán szereted őt?

A kapcsolat alapja hogy felvállaljátok, ha valamelyik fél rejtegetni akarja a másikat, meg jaj várjunk vele, az nem is gondolja komolyan.

Ha szereted akkor úgy szeresd ahogy van, és ne érdekeljen mások véleménye. Ha meg nem, akkor keress olyat aki mellett büszkén tudsz feszíteni, és nem lesznek ilyen bajaid.

2022. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld már szegényt. Értem, hogy a családod véleménye számít, de ne ennyire. Ha olyan emberrel járnál akit azért választottál mert tökéletes(nek tűnik!!!) annak nem lesz jó vége. Ha félsz a véleményektől, hagyjad a kapcsolatot. A párodnak fog rosszul esni később, ha ezt megtudja. Így ha most szakítasz vele, nem lesz nagyobb baj. De ha nem akarsz vele szakítani, akkor vállald fel, szard le a negatív véleményeket, és légy boldog. Ennyire egyszerű 😇
2022. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na itt látszik meg,hogy nem vagy megérve egy kapcsolatra. Kislány vagy még hozzá..
2022. jan. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!