Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Írjak valamit a lánynak vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak valamit a lánynak vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel másfél hónapja elkezdtünk kavarni kb egy hét kavarás után itt aludt nálam mindennap mert jól éreztük magunkat egymással. Szinte egyik napról a másikra bejelentette hogy szólnia kellett volna az elején hogy nála egy hónapig kb minden happy és utána nem érez semmit, úgyhogy hagyjuk ezt az egészet, amit azért nem értek mert jött magától mindig, mondta hogy ettől függetlenül beszélhetünk meg találkozhatunk. Két napig nem írtam neki hátha ír majd, ráírtam beszéltünk pár szót írtam neki hogy hiányzol látta és nem írt vissza. Hagyjam még egy kicsit had gondolkodjon és ráírjak hogy nincs e kedve találkozni, vagy engedjem el az egészet? Megkedveltem, mindketten 19 évesek vagyunk, ő dolgozik én még suliba járok ha ez számít valamit.

2022. márc. 24. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fogyatékossal minek foglalkozol?
2022. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet egy ilyen lánnyal szerintem mit kezdeni...inkább hagyd, ne tiltsd ne töröld csak hagyd aztán lesz ami lesz.
2022. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, nincs értelme vesződni vele.
2022. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. márc. 25. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!