Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem fog eljönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fog eljönni randizni a lány? Kicsit fél a személyes találkozástól

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg egymással és beszélgettünk pár mondatot.

A lényeg hogy pár nap után elhivtam randira,amibe belement.

Pénteken lett volna randink,de aznap délután lemondta.

Igazából kibökte,hogy én lennék az első pasi,akivel randizna a netről és éreztem rajta hogy kicsit fél.

Direkt belvárosba hívtam el,hogy több ember között legyünk és ne féljen.

Meg is kérdezte tőlem: Ugye,nem fogsz elrabolni? 😄

Aztán miután lemondta a talit,megkérdeztem tőle hogy mikor tudnánk találkozni. Erre azt mondta hogy "Amint lesz időm szólok"

Ennek lassan három napja.

Írjak még neki,hogy semmi gáz és nem vagyok baltás gyilkos vagy úgyse mer eljönni talizni?


2022. márc. 28. 21:30
 1/4 franciasrac ***** válasza:
Várj még egy pár napig, aztán vagy hagyj el (a legmeggyőzőbb hipotézis), vagy még egyszer üzend és szólj neki hogy egy barátnője kísérheti vagy nem tudom (mármint a találkozási helyig), találj csak olyan megoldást hogy ne féljen bármitől
2022. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Hány évesek vagytok?

Tegyük fel hogy fiatal és tényleg fél, ha nagyon szimpatikus lennél neki akkor írna ettől függetlenül. Ne írj neki, hogy nem vagy gyilkos vagy ilyesmi, te megtettél mindent mostmár ne fuss utána most neki kell lépni.

2022. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tartok tőle, hogy nem fog elmenni. Te megpróbáltad, innentől majd keres ő, ha akar valamit.
2022. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
beszélgessetek többet majd ha bízik benned akkor el fog menni :D
2022. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!