Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megéri rá várni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri rá várni?

Figyelt kérdés
A suliban ismertem meg a srácot, mindig is vonzónak találtam, de tudtam, hogy van barátnője, évfolyamtársak voltunk. Tavaly mikor végzősök voltunk, ballagás is meg volt rám irt. 2 hétig beszéltünk, de ő folyamat azt ismételgette, nem gondolta , hogy leállok vele, nincs nálam esélye stb stb.. de nekem már az első perctől kezdve bejött. Beszéltünk találkozót, de felszívódott egyik napról a másikra. Január elején újra elkezdtünk dumálni és egészen 2 héttel ezelőttig tök jól ment minden, találkozgattunk de nem volt köztünk semmi, nagyon jól éreztük magunkat , 4-5 órát átbeszéltünk teljesen megnyílt nekem, mesélt a barátnőjéről, akivel 4 éve együtt van. Megkérdeztem szerelmes e még?! A válasz nem volt, csak megszokás, ellaposodott, és azt mondta én megfogtam, rég nem volt ennyire boldog. 1 hete viszont teljes fordulatot vett ez az egész, a 0-24-es beszélgetésből lett napi pár szavas üzenet,többször kérdeztem van e valami baj, alig beszélünk, azt mondta semmi baj, csak rossz napjai vannak és rendet kell tennie a fejében.2 napja nem beszéltünk, nem akarok ráakaszkodni és írogatni neki , hogy most MIVAN?! Én nagyon megkedveltem ezt a fiút, és szerintem ő is engem, bármi kialakulhatott volna köztünk, de most nem tudom mi tévő legyek. Lehet, hogy újra jó minden a barátnőjével? De akkor miért voltam neki jó 3 hónapig? Azt mondta megígérte, hogy össze szedi magát, én pedig próbálok türelmes lenni, de a szívem mélyén tudom, hogy mi ennek a végkimenetele. Léteznek még csodák és lehet ebből bármi is?

2022. ápr. 16. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe. Ebből nem lesz semmi. Ne kínozd magad tovább ezzel.
2022. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején hülyeség volt belemenni. Teljesen feleslegesen pazarlod vele az időd, már rég lett volna valami ha akarta volna. Ha annyira lapos lenne a kapcsolata, akkor lezárta volna hónapokkal ezelőtt.


Nagyon maximum az lehet, hogy megint többet beszéltek, de más nem.

2022. ápr. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Büszke lehetsz magadra.. 4 éve van barátnője,de te leállsz vele ígyis. Mert ellaposodott..aha. Szerintem meg csak újdonság voltál neki, semmi több. Csak tesztelte, hogy kelendő e még a "piacon" úgymond. Most meg visszatért a jól megszokotthoz.

Ha össze is jönnétek, szerinted veled nem csinálná meg ugyanezt mikor kezd a kapcsolat kicsit unalmassá válni?

Keress olyat, aki szingli és te vagy neki az első..

2022. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy korrekt. Abrandokat szovogetsz, mikor a vak is latja hogy evek ota kapcsolata van. Miert kell olyan aki van valakivel? Igaz hogy nem lehet boldog,de ez pontosan az erzelmi megcsalas kategoriaja. Nekem nem kellene olyan, akinel masodhegedus vagyok, akarmennyire is tetszik. Mindenki jobbat erdemel ennel. Tudja nagyon jol hogy lapos a kapcsolata, de az megis biztosabb, nyugodtabb, mintsem eldobja. Hagyd beken es te meg keress olyat, aki ERTED van oda es nem talonban tart.


Egyebkent ugy beszelsz mintha kozod lenne a srachoz. 3 honapig huzta az agyad, te pedig labtorlonek hasznaltad magad.

2022. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!