Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi végén a fiú fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi végén a fiú fel akart vinni magához és megkérdezte hogy van e nálam óvszer. Jól tettem hogy ott hagytam?

Figyelt kérdés
Komoly párkapcsolatot keresek, és ez nekem így elsőre sok volt. Úgy éreztem hogy csak arra játszik. Pedig messengeren ment a "komolyak a számdékaim" üzenetek.
2022. aug. 5. 19:58
1 2
 11/19 anonim válasza:
10%
gondolom a randi első másfél órájába nem tűnt fel neked, hogy egy bunkó hülyegyerekkel társalogsz, mi...?
2022. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Furcsa, hogy anonim oldalon keresel megerősítést ehhez. Úgy értem, hogy annyira egyértelmű a helyzet... igen, jól tetted, hogy elzavartad. Meg kell védened magadat az olyan.dolfoktól, amit nem szeretnél, amit nem karsz, ami nem esik jól.



Ha nehezen megy a nem-et mondás, akkor az egyéni önérvényesítés témában javaslom a kutatást, gyakorlást, tréningeket. Magadat kell előtérbe helyezned, illetve a te tested a te szentélyed, ahova neked kell eldöntened, hogy kit engedsz be, és szigurú szabályokat kell hoznod, hogy megvédd magad.


Sajnos ezt nem tanítják az iskolákban, nem tanuljuk a szüleinktől, nincs kitől átvenni a jó mintákat.


Tehát a lényeg az, hogy az élet minden területén bátran állj ki magadért, tegyél magadért! Legközelebb az ilyen kúrós srácokat is nyugodt szívvel elküldheted az isten fszára, nem kell finomnak és nőiesnek lenni mindig 😉

2022. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Jól tetted bizony, az ilyen sz.rházi takonygyereket felpofoznám legszivesebben. Férfi létemre.
2022. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 BotondH ***** válasza:
100%
meg szep hogy jol tetted :)
2022. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Tiszta mazli hogy az olyan fostakonygyerekek nem kerulnek a ferfikezeim koze. A golyoikat megetetni veluk, az kene nekik. A tinilany baratnojuk fele nulla tisztelet... Es csodalkozunk hogy sok tinilany az erett ferfiakra var? En magamat annak tartom, lehet azért vagyok legényember
2022. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem azzal a lánnyal valami nagyon nincs rendben, aki 22 éves korában mèg szűz. Lehet lepontozni, de így van.
2022. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%

Jól tetted, de neked ez kétséges?

Keress normálisat.

Azért annyi szerencséd volt, hogy ő őszinte. Nem biztos, hogy legközelebb is ilyet fogsz ki. Van rosszabb is.

2022. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Messengeren nem volt őszinte ezek szerint. Ott tök normális volt. Itt is csak a randi végén nyőgte be ezt, addig szó se esett róla. Az meg hogy 22 évesen szűz vagyok szerintem nem probléma.
2022. aug. 6. 14:12
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

16-os veled nincs nagyon rendben valami! Miért baj az, ha valaki 22 évesen még szűz??

Neked jobban tetszik, ha valaki már 13 éves korára hülyére van b.szva?? Az ilyen idióta emberek miatt mint te tart ott a világ ahol!

2022. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!