Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győzzem meg a srácot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a srácot erről?

Figyelt kérdés
Szóval anyának van egy barátja akinek a fiával szeretne összehozni. Folyton mondja, hogy hívjam el randizni, meg a srác apukája mindig mondja hogy “én milyen kedves lány vagyok, és biztosan a fiának is tetszem”. Egy frászt, a srác marhára semmit nem akar tőlem, szerintem még az is zavarja hogy látnia kell. Tudom, hogy nem randizhatunk, de ha én eljátszom, mintha, ő pedig azt mondaná az apjának hogy eljött, és egész jó volt, csak nem passzolunk, akkor soha többet látnia sem kéne engem, mert tudom hogy utál. De ahhoz, hogy erre megkérhessem szóba kéne állnia velem kettesben… Anyu azt gondolja hogy szép és kedves lány vagyok, biztos sok a barátom, mint neki régen, nyilván mindenki ezt gondolja a gyerekéről, nem mondhatom el hogy kb mindenki utál, mert akkor csak erősködne hogy próbálkozzak jobban. Ami baromi idegesítő és azért hazudtam neki, hogy hagyja abba. Nagyon rossz volt otthon is azt hallgatni, hogy mit csinálok rosszul. Szerintetek mit csináljak? 17L

2022. aug. 9. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a srácot kell,hanem az apjával beszélni,hogy hagyja abba mert nem tetszik neked.
2022. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
"Anya, te mit szóltál volna, ha 17 éves korodban az anyád rá akar beszélni valakire, aki téged ne mérdekel? Vagy most mit szólnál?"
2022. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet meleg a srác. Hallottam már ilyet, azt a végén nyögte be.
2022. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a sráccal beszélnék, hanem a "kedves" szülőkkel, akik helyetted akarnak dönteni.
2022. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges túlbonyolítani ilyenekkel, szimplán mondd meg ezt anyukádnak, szerintem megértené..
2022. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el h anyud ismerősének a fia szívesen megfektetne igy is vagy ugy is. Szo sincs utalatrol csak ne tudja kifejezni magát. De ha te valamit nem szeretnel, nyisd ki a szad es mondd azt anyudnak apudnak vagy a cicatoknak h nem szeretnel tole semmit, nem az eseted vagy amit akarsz. A te eleted, nem az ovek ne foglalkozzanak mar igy vele.
2022. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!