Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdvözlök minden kedves làtogat...

Nati7 kérdése:

Üdvözlök minden kedves làtogatòt! A Nevem : Natasa Hogyan győzzem meg a Munkàltatòt, hogy bàr Enyhe értelmi Fogyatèkosnak vagyok nyìlvànìtva , de attòl mèg a feladátot el tudom vègezni? Köszönöm. Natasa

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a feladat?
2020. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elnèzèst kèrek, de mèg ùj vagyok az oldalon.

De a kérdèsemben a gond az, hogy LEKEZELŐEN BÀNNAK VELEM ,HA FEL IS VESZ A MUNKÀLTATÒ! PEDIG NEM CSAK ANNYI VAGYOK , AMENNYI AZ ADOTT ORVOSI PAPÌROÑ MEG VAN ÌRVA. NINCS IDEJÜK , KAPACITÀSUK A FELVÈTELEM MEGÈRTÈSÈRE. NOHA A PÈNZ KELL. SAJNÀLOM. BÀNT , MERT ENGEM MEG NEM HAJLANDÒAK MEGHALLGATNI. KÈREM SZÈPEN , AKI TUD SEGÌTSEN NEKEM? KÖSZÓNÖM. UI: A NAGY BETŰIM NEM KIABÀLÀST JELEZNEK. CSAK ÌGY JOBBAN LÀTOM. NEM ALUDTAM MÈG SEMMIT.

2020. dec. 18. 07:50
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Natasa! Lehet, hogy enyhe értelmi fogyatékos vagy, de elárulom, hogy (helyes)írásod alapján sokkal több eszed van, mint az ide irkálók kb. 70%-ának! Sok sikert és kitartást kívánok!
2020. dec. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3/3 anonim


Foggalmam sincs hol vàlaszolhatok bàrkinek is. Csak itt, làtok lehetősèget.

Köszönöm szèpen a pozitìv visszajelzèst. Igyekszem fejleszteni önmagam..

2020. dec. 18. 08:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nem fogyatekossagod amiatt bannak veled ugy mint egy darab kakival. Ha cigany lennel akkor azert erezned, ha idos akkor azert, ha idiota akkor meg azert, bar akkor lehet nem erzekelned a problemat.


Nezz at a masik oldalra, a munkavallalo igenyeig az egekben vannak, viszont igen keveset tudnak nyujtani cserebe. Egy atlag melos 300-350-et keresbe legalabb havonta, a munkalltato viszont mar igy is megadja ezt a penzt csak joreszet az alam teszi zsebre. Rengeteg a zombi ceg aki csak vegetal a poacon de az arakat jo alacsonyan tartja. Stresszes dolgo egy jovedelmezo uzletet mukodtetni. Sokan nem birjak a terhet, kenyszer megoldasokra kentszerulnek. Az evek alatt a gorcsos kapalozasban, lassan elveszlik a bizalom az embersegesseg. A masik oldala a dolognak, hogy rengeteg az olyan ember aki nem rendelkezik erzelmi inteligenciaval. Nagy a valoszinusege, hogy a munkaltatok kozott is ilyenekkel talalkozik az ember.


Szoval csak sok a hulye, ne vedd magadra.

2020. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg túl normálisnak tűnsz, ezért nem illesz bele, abba a selejt közegbe.


Amúgy a kérdés, hogy milyen folyamatokban nyilvánul meg a fogyatékosságod?


Hátha tudok segíteni!

2020. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Vetesd le a fogyatekossagi cerlit a dokival. Mondd meg neki,h ehenhalsz igy.



A masik: a munkaltatonak ne kuldd el soha tobbet a fogyatekossagrol a doksit. Csinalj ugy,mintha nemennel az!!

2020. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy miben nyilvánul meg az értelmi fogyatékosságod? (Illetve látszik, vagy a hangodon hallatszik, ilyesmi?)


Az első asszisztensem értelmi fogyatékos volt (antiszociális személyiségzavar - köznyelven szociopata). Tökéletesen el tudta végezni a rá bízott feladatot, hihetetlen kitartása volt, csak az emberekkel érzelmi szinten nem tudott kommunikálni (ami egem sosem zavart).


Későbbi állásinterjúra jöttek "normális" emberek, kiábrándító volt látni, hogy az ő teljesítőképességük 4 óra után rohamosan romlik, és az utolsó 2 órában használhatatlanok voltak... Végül egy szintén értelmi fogyatékos csajt próbáltam felvenni, de sajnos kiderült, hogy nagyobb a baj vele, és a levelekben a nővére írt helyette... (abszolút nem vált be).

Most is van egy jó asszisztensem, de az elsőhöz (szociopatához) képest olyan 70% a teljesítménye.

30/F vállalkozó

2020. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vácon laksz?
2021. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!