Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szóóóóval... Hogy is van ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóóóóval... Hogy is van ez a barátságból szerelmesek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom... Komolyan. Majdhogynem együtt nőttünk fel, egy oviba jártunk, egy álltalános iskolába, aztán most gimibe és egy évfolyamban vagyunk és nyilván vannak más barátaink is egymáson kívül, de ő a legeslegjobb barátom... A sztori annyi, hogy a nyáron a csaja megcsalta én meg nyilván vígasztaltam... Meg minden ilyesmi, a dolog annyi, hogy egyikőnknek nincs senkije jelen pillanatban és azon kaptam magam rajta, hogy-nyilván eddig is világos volt, hogy helyes, de most- elkezdtem vonzódni hozzá. Mint lány a fiúhoz... Lehet, hogy neki is tetszek... De nem tudom, hogyan állapítható ez meg a srácoknál. Tudtok tippeket adni, hogy mit kéne figyeljek? Mivel "próbálkozzak"? Egyáltalán megérné továbblépni a barátságunkat? Help? :')

16l(mindjárt töltöm a tizenhetet, szval ez csak egy szám)



2022. szept. 30. 20:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8%
lol milyen párom xd nekem sose volt még olyanom
2022. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen csak mondd el neki, vagy fogd a kezét, vagy valami, aztán majd rájön.
2022. okt. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően 3 dolgot tehetsz:

- Megpróbálod így tartani a helyzetet, hátha elmúlnak felé az érzéseid.

- Jeleket küldesz.

- Leülsz vele őszintén beszélgetni.


Én az őszinte beszélgetést javasolnám, mert egy ilyen dolgot minden bizonnyal meg tudnátok beszélni egy ennyire mély barátságban.

2022. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

"egy ilyen dolgot minden bizonnyal meg tudnátok beszélni egy ennyire mély barátságban."


Nem tudnának, a srác azt mondaná hogy ne gyere többet a közelembe, tapasztalat

2022. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%
#14 Én meg pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Egy elég mély barátságban meg lehet ilyesmit is beszélni.
2022. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy lehet
2022. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
#16 Látszik, hogy nagyon értesz hozzá...
2022. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9%
jobban mint te :D
2022. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%
Van akivel meglehet van akivel nem.
2022. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%
#18 Az az egy pipa remekül jelzi a válaszaid haszontalanságát.
2022. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!