Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szóóóóval... Hogy is van ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóóóóval... Hogy is van ez a barátságból szerelmesek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom... Komolyan. Majdhogynem együtt nőttünk fel, egy oviba jártunk, egy álltalános iskolába, aztán most gimibe és egy évfolyamban vagyunk és nyilván vannak más barátaink is egymáson kívül, de ő a legeslegjobb barátom... A sztori annyi, hogy a nyáron a csaja megcsalta én meg nyilván vígasztaltam... Meg minden ilyesmi, a dolog annyi, hogy egyikőnknek nincs senkije jelen pillanatban és azon kaptam magam rajta, hogy-nyilván eddig is világos volt, hogy helyes, de most- elkezdtem vonzódni hozzá. Mint lány a fiúhoz... Lehet, hogy neki is tetszek... De nem tudom, hogyan állapítható ez meg a srácoknál. Tudtok tippeket adni, hogy mit kéne figyeljek? Mivel "próbálkozzak"? Egyáltalán megérné továbblépni a barátságunkat? Help? :')

16l(mindjárt töltöm a tizenhetet, szval ez csak egy szám)



2022. szept. 30. 20:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem próbáld meg apró gesztusokkal jelezni hogy többet érzel iránta. Ha nem is akarod konkrétan elmobdani neki, jobb ha így tudatod vele. Ha most nem is gondol rád többként mint barát lehet hogy ezek hatására elgondolkodik hogy milyen lenne veled. Esetleg megpróbálhatsz flörtölni vele, sok minden kiderül abból hogy hogy reagál.
2022. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
86%

Embere válogatja… eddig két kapcsolatom volt, mindkettő barátságból alakult ki, de mindkettőnek úgy lett vége, hogy nem is beszélünk azóta. Van olyan a környezetemben, akinél ugyanígy alakult ki, végül szétmentek, mégis beszélnek azóta, de a kölcsönös tartózkodás mindkettejükön érezhető.


Személy szerint én nem tenném, de te tudod, milyen kockázatot akarsz vállalni. Ha véletlen szakítotok, annak a jövőbeni következményeit is érdemes számításba venni. Én pl az elsőt máig “siratom”, a másodikat annyira nem. Most is lenne egy lány, akit szeretek, és már több mint 10 éve barátok vagyunk, de pont az ezirányú tapasztalataim miatt inkább elfojtom. Nekem még egyszer nem éri meg tönkre tenni egy nagyon jó barátságot emiatt…. Ritkán követem el kétszer ugyanazt a hibát, hát itt most sikerült. 25/F

2022. okt. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
86%

Én jártam a legjobb barátommal, de végül szakítottam vele, mert párkapcsolatban nem működtünk jól együtt.

Azóta is jóban vagyunk, együtt járunk inni, én korrepetálom informatikából, napi szinten beszélünk, semmi sem változott meg köztünk, de mi idősebbek is vagyunk nálad (22).

Úgyhogy ez az utána sohasem leszünk jóban dolog nem feltétlenül ér véget rosszul.

Ami azt illeti, én sosem ültem le vele erről beszélgetni, sztem az megöli a spontanitást, ha sok időt töltötök együtt, előbb-utóbb érezni fogod, hogy vannak e jelek, meddig lehet elmenni

2022. okt. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
Engedj az érzéseidnek. Az életem arról szól, hogy tökéletes döntésekkel éljük az unalmas satnya életünket. Vannak hatalmas érzések, hatalmas hullámvölgyek, másként mi értelme az egésznek? Szóval told neki, engedd az érzéseidet és mutasd meg neki is.
2022. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
66%
Én egyszer elmondtam egy lány barátomnak hogy bejön, aztán letiltott mindenhonnan és rohadtul depressziós lettem, egy évbe telt mire túltettem magam rajta
2022. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!