Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam az egészet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Röviden tömören annyi hogy 4 hónapja beszélgetek ezzel a sráccal, folyamatosan hajtogatja hogy hiányzom, velem akar lenni, de valahogy én ezt kicsit se érzem. Randink egyetlen egy volt az is már több mint egy hónapja, találkozgatunk néha de általában fél-1 órákra max mert megy a haverjaihoz. Ha felhozom neki a témát azt válaszolja hogy lassan akar haladni, de már mondta nekem hogy szeretlek, az első csókunk kb 3 hete volt amit szintén én kezdeményeztem, mint majdnem minden találkát a "kapcoslatunkban", és ő még ez után sem tett semmi lépést az irányomba, azóta szinte semmi testi kapcsolat nem volt köztünk azon kívül hogy megölel ha találkozunk. Az a baj ennyi idő után nekem már vannak érzéseim az irányába és egyszerűen nem tudom elengedni. Ő már közölte azon a 3 héttel ezelőtti bulin hogy nem szerelmes belém,amit még azt mondom meg tudod érteni hisz nem mindenki lesz szerelmes ilyen gyorsan, de ag basszus hogy mikor megkérdezik tőle mi van velünk, nem azt mondja hogy érzem irántam akár mit is hanem hogy ő szeretne velem lenni mert tudja hogy velem jól járna meg hogy megbizhat bennem. Ami persze jól esik de nem akarom hogy csak azért legyen velem mert én vagyok az egyetlen opció akivel " jól járhat". Próbáltam vele beszélni erről de mindig én voltam a szar mert miért nem érzem hogy fontos vagyok neki.

Egyszerűen már bem tudom mihez kezdjek ezzel az egésszel vagy mit tehetnék még (20L)


2022. okt. 17. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta kerek-perec, hogy azért van veled, mert jó opció lennél, kedvel és ennyi.

Igazából tök ari abból a szempontból hogy nem etett hogy 'így szeretlek, úgy szeretlek' megfektet aztán byebye.

Na és hogy válaszoljak a kérdésedre:

'Hagyjam az egészet?'

Igen, hadd, semmi értelme, ha nem szerelmes, csak a jó választás szerepét töltöd be.

Sajna ez van, majd jön más... :)

2022. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vár az igazira még, és ha esetleg nem jön el akkor fogtok összejönni, nem szerelemből hanem mert ha nincs ló, jó a szamár is.


Nagyon ismerős a sztori voltam már ilyen helyzetben én is. Sőt szinte ugyanez volt a felállás.

Nagyon sokat beszélgettünk, találkozgattunk de sosem akart semmit, amit el is mondott, csak azt hittem hogy majd idővel kialakult.

Kialakult csak rá 3 évre amikor én már kapcsolatban voltam. Mikor megtudta hogy van valakin elkezdett futni utánam, azt hitte majd örökké ott leszek neki b opciónak, de én nem akartam második lenni, hanem az első.


Sajnálom hogy ebbe a helyzetbe kerültél, de ha tovább ábrándozol a közös kapcsolatról, te magad fogod átverni magad. Nehéz elenegedni, kötődsz hozzá (gondolom) de ha te nem vetsz véget ennek, örök második leszel.

2022. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!