Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randira ajándék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randira ajándék?

Figyelt kérdés

Első kettőre nem vettem semmit, csak fizettem, amit elfogyasztottunk. Harmadik randira illene már adni is valamit? És ha igen, mit? (csokit nem szereti)

18f, 16l



2023. febr. 15. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Egy csoki tökéletes.
2023. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

#1 Gratula az olvasási képességeidhez.


OP: Szerintem nem kell erőltetni, kifejezetten bénának érzem hogy besétálsz a sparba, és veszel valamit 30% leakciózva, amit aztán neki adsz, és ott kell szorongatni/gyömöszölni a táskába végig. Különleges alkalmakra egy virág, szülinapra, karira ajándék. Randira én sosem vittem semmit.

2023. febr. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha viszonzott a szerelem akkor nem kell semmi ajándék, mert miattad fog szeretni és nem az ajándék,miatt. Max egy csokor virág elég, ha úgy alakul.
2023. febr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2023. febr. 16. 07:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért, te kapsz valamit?

Meg akarod venni, vagy partneri kapcsolatot szeretnél?

Eddig megvetted azzal, hogy fizettél, ezután mi lesz? Gondoltál már erre, hogy ha az első 3 randin ez van, miről fog szólni a kapcsolat?

2023. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Isten ments. Inkább mostmár fizethetne a csaj is, elvégre egyenjogúság van.
2023. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit. Nincs semmi alkalom. Szülinapra, ünnepekre okés. De úgy hogy nem jártok és meg is hívod, teljesen fölösleges. Ne ajándékokkal akarj bevagódni.
2023. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 NTBS ***** válasza:
100%
Egy szál virágot.
2023. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#5

Ahova én hívtam el (kávézó, cukrászda), ott fizettem az ő részét is. De mindegyik után sétálgattunk, és közben ő vett valami kis édességet, amit megosztott velem. Igen, ezt nem írtam le, mert nem gondoltam, hogy fontos az eredeti kérdésemmel kapcsolatban. De akkor így remélem jobban érthető. Köszönöm a többi válaszolónak is!

2023. febr. 16. 12:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a lényeg ugyanaz...
2023. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!